Kejt
27.02.06,16:55
ahojte potrebovala by som poradiť máme jedného zamestnanca ktorý mal vo februári neplatené voľno 2 týždne.Neplatené voľno mu končilo ku dňu 28.02.2006.Dal firme dohodou výpoveď ku dňu 28.02.2006.Teraz neviem ako mu mám spraviť odhlášku do sociálnej poisťovne./prerušenie a potom odhlášku/
ajobs
27.02.06,16:04
ahojte potrebovala by som poradiť máme jedného zamestnanca ktorý mal vo februári neplatené voľno 2 týždne.Neplatené voľno mu končilo ku dňu 28.02.2006.Dal firme dohodou výpoveď ku dňu 28.02.2006.Teraz neviem ako mu mám spraviť odhlášku do sociálnej poisťovne./prerušenie a potom odhlášku/

A firma s tou dohodou súhlasila ??! Pretože sám zamestnanec nemôže dať výpoveď dohodou, pri dohode musia byť na to dvaja účastníci. Ak firma súhlasí s dohodou, odhlásiš ho zo SP dňom 28.2.2006, SP to musíš oznámiť najneskôr 1.3.2006. A najneskôr do 3 dní (ak oznámenie robíš prostredníctvom SMS alebo e-mailom) to ešte musíš zaslať aj v písomnej podobe.
Kejt
01.03.06,10:38
Ano firma s tým suhlasila že skončí pracovný pomer dohodou ale mne sa jedná o to že ked ma zamestnanec neplatené voľno dávame do SP tlačivo o prerušenie poistenie tak neviem či mám vypísať aj tlačivo o prerušení a potom spraviť odhlášku e ešte by som sa chcela opátať či neplatené voľno sa započítava do zápočtového listu zamestnanca.
Ingrid G.
01.03.06,10:52
Treba poslať do SP registračný list, na ktorom vyznačíš dobu prerušenia (neplatené voľno) a ďalší RL, v ktorom odhlásiš zamestnanca.