maron13
26.12.12,11:12
Ahoj Poradáci, nevie mi niekto z Vás poradiť s programom Vema? Pri priehliadaní chýb pri výpočte mi naskočila chyba:

Prečerpaná dovolenka od 27.12.2012 prerušenie poistenia
Prekročenie nároku na dovolenku, náhrada mzdy znížená

Napísala mi to pri dvoch zamestnankyniach, obe majú 2 pracovné činnosti.
Vo výplate im to spravilo ako 5,63h neplateného volna. Neviete čo s tým asi môže byť? Mám ešte jednu zamestnankynu, ktorá má dve prac. činnosti a tá to má dobre.

Dakujem za rady :)
Terezia13
26.12.12,10:36
najistejšie je volať call centrum, môže byť, že niečo pri nových verziách sa nepreklopilo tak, ako sa malo
Terezia13
26.12.12,10:37
....pre vysvetlenie - neprebehla celá inštalácia novej verzie, ale môže byť aj nesprávne nastavenie v tabuľkách, volaj call centrum
maron13
26.12.12,10:56
Može byť ta inštalácia novej verzie, neprešla mi, zajtra mi to majú riešiť, dakujem za radu, už som sa zlakla že som niečo porobila :)
Terezia13
27.12.12,10:58
najistejšie je vždy zavolať na call centrum, pretože oni vedia skoro hneď kde sa stala chyba a človek by sa len zamotal pri opravovaní chyby,
býva to dosť komplikované a my nie sme programátori, okrem toho by ti mohli poradiť niekoho v tvojom okolí, kto robí aj poradcu aj na požiadanie
príde napr. preklopiť rok, skontrolovať nastaveia a podobne ale niekedy sa stane, že...........:eek::confused: človek vypleští oči, čo sa udialo
tak ti prajem veľa zdaru v práci :)