MilanH
26.12.12,12:19
Ako sa dost k prihlasovacim udajom k FB.? Kamaratka totiz zabudla svoje prihlasovacie udaje, mail aj heslo. Problem, je v tom, ze nepouzivala svoj bezny email. FB sice poradi ze je to daky mail v.....b@gmail.com ale to mi moc nepomoze. Skusal som potom cez gmail najst dany mail ale nema ho asociavany so svojim bezne pouzivanym mailom, takze som nepochodil. Nedaju sa tie udaje dako vytiahnut s pamate, ci prehliadaca? Vdaka
Este doplnim ma windows 7 a IE. verziu neviem.
Charon
29.12.12,08:05
... no máš smolu. Ak sa na to ľudia od FB pozerajú tak ako ja, tak to vyzerá akoby si sa chcel nabúrať do nejakého cudzieho účtu. Konieckoncov, počul som, že na Ruskej undergroundovej scéne únos FB účtu stojí cca 50 USD. Tak to môžeš skúsiť tam.

(nezdá sa mi pravdepodobné, že ak niekto má email a vie z neho prvé a posledné písmeno, tak si nespomenie na celý názov účtu. Prepáč. Môj email je charon@nieco.niekde a ak mi systém ponúkne c...n@nieco.niekde a ja si neposmeniem, tak to nie je môj účet.)
misoft
29.12.12,20:03
Kamaratka totiz zabudla svoje prihlasovacie udaje, mail aj heslo.
Z toho dedukujem:
A) kamarátka je na hlavu! Jej IQ je nebezpečne nízko, alebo kapacita mozgovne je nedostatočná.
B) kamarátka (alebo ty) sa hrabeš do cudzieho účtu.

Lebo zabudnúť meno, heslo a e-mail :eek: - kua - to aj orangután si viac zapamätá.

P.S. Nie je blondína? :D
MilanH
30.12.12,13:11
Ona je rada, ze vie vobec zapnut pocitac. Co tu vy ale viete vydedukovat.? To ma ani vo sne nenapadlo, ze ma tu budu povazovat za nejake hackera. :D
A ten profil som zakladal ja este velmi davno ale akosi si nespominam co som tam dal. Doteraz jej to vyplnal prehliadac ale hold vypadok prudu si vyziadal svoju daň.
A oficialna cesta neexistuje?
kopretinka
30.12.12,13:16
Ona je rada, ze vie vobec zapnut pocitac. Co tu vy ale viete vydedukovat.? To ma ani vo sne nenapadlo, ze ma tu budu povazovat za nejake hackera. :D
A ten profil som zakladal ja este velmi davno ale akosi si nespominam co som tam dal. Doteraz jej to vyplnal prehliadac ale výpadok prúdu hold si vyziadal svoju daň.
A oficialna cesta neexistuje?
?? to fakt? ja mám firefox a ten si všetko pamätá,niekde to v ňom sa dá nájsť,ale kde a ako,to neviem,mne to hľadal jeden kamoš....
misoft
30.12.12,13:33
Prehliadaču ani výpadok neuškodí - jednoducho vypne sa všetko. Ale ak sú heslá uložené, tak sú v profile na HDD a odtiaľ si berie údaje (prípadne doplní ďalšie). Takže nie výpadok prúdu si vyžiadal daň, ale niečo iné si vyžiadalo daň.
A vo FF - Nástroje-Možnosti-Bezpečnosť-Uložené heslá. Ak chceš zistiť nielen prihlasovacie mená, ale aj celé heslá tak v Uložené heslá ešte Zobraziť heslá

(Bacha však na Odstrániť všetko - potom už FF nevie ani Ň)
MilanH
31.12.12,18:45
Ona mi povedala,ze im vypadol prud. Ale je jedno proste jej to tam nenahodilo tie udaje z pamate ako malo. No keby to bol firefox tak este dobre, ale je to IE. A myslim,ze este daka starsia verzia. mozno tak IE7. A v tom sa ja veru nevyznam. Alebo dokaze firefox importovat hesla z IE? zeby som to skusil nejakou oblukou.
misoft
31.12.12,21:10
MilanH
05.01.13,19:02
Vrela vdaka, ten nirsoft to krasne vyriesil.
Vakos_SK
06.01.13,16:28
Pokiaľ by bolo to heslo zapamätané v internetovom prehliadači vedel by som ti pomôcť.