monikahmonika
27.12.12,11:02
Ahojte , teraz posielam mesaščný výkaz o DPH, som mesačný platca. No v mesiaci 11/2012 som urobil službu pre českého odbeateĺa - a to prepravnú služby z SK do Čiech . Na faktúre som uviedol jeho DIČ pre DPH začína CZ................ Ide o tom že som zrejme mal podať súhrnný výkaz, ktorý som nepodal, stačí ak ho podám na konci štvrťroku t.j. do 20.januára 2013, ak keď ja som mesačným platcom, či mám ihneď podať ten súhrnný aj keď neskoro za mesiac 11/2012 ??? .......poraďte čo teraz ? (pokuta ma neobíde však???? ) :-(
grammatika
27.12.12,10:29
SV pri službách - nesleduješ, či si mesačný al. štvrťročný platiteľ, ani nesleduješ hodnotu 100.000 eur ako pri tovare, čiže môžeš podať štvrťročný SV do 20.01.13.
monikahmonika
27.12.12,10:55
SV pri službách - nesleduješ, či si mesačný al. štvrťročný platiteľ, ani nesleduješ hodnotu 100.000 eur ako pri tovare, čiže môžeš podať štvrťročný SV do 20.01.13.
Áno, ďakujem pekne ! Presne som volal aj na daň.riaditeľstvo kde mi to potvrdili, vraj služby stačí štvrťročne ! fuuu, to mi spadol kameň zo srdca. Dík aj mojej známej monike že mi dovolila pod sa jej menom zúčastniť diskusie. Asi sa aj ja sem zaregistujem, ste super stránka ! Dovidenia.