TheSteven
27.12.12,21:33
Ahojte, ako už z názvu vypovedá, chcel by som sa vás soýtať či nepoznáte nejaký Professionálny a drahý program na tvorbu a úpravu hudby,
Chcem do hudby veľa investovať,
Ďakujem vopred za odpovede,

PS : Programy - Reason, Cubase a Ableton už mám , prosím nejaké iné profesionálne programy.. :) Ďakujem.. :)
avalik
27.12.12,20:35
mozog
TheSteven
27.12.12,20:38
Ak si chceš robiť srandu, tak si rob srandu s niekoho iného, a nie zo mňa,ja to s tou hudbou myslím vážne,
avalik
27.12.12,20:47
myslim to vazne ... inac ujo google da odpoved hned :)
kopretinka
27.12.12,22:21
nauč sa noty a skladaj
misoft
28.12.12,08:44
http://musescore.org/
- podpora aj midi nástrojov. Výstupný formát *.mid. Množstvo nástrojov, bohatá banka zvukov, samplov.
noel.g
28.12.12,12:14
ja pouzivam Sonar X2 producer, iZotope Ozone 5 Advanced na finalny mastering a mixaz. Pokial ale nemas skusenosti s tvorbou hudby, odporcam na zaciatok nieco lacnejsie. Nezabudni aj na fakt, ze potrebujes kvalitne monitory. zvycajne pre domace studia cca 300 eur za 1ks - najlepsie aktivne. Kvalitnu zvukovu kartu - odporucam externu, tam odpada hluk, ktory vytvara interne zariadenie. Noty poznat nemusis, ak sa vies hudobne vyjadrit. Takze, ak chces investovat vela do hudby pocitaj cca 1300 eur len software, hardware minimalne dalsich 1200 - 1500 eur. Dalej potrebujes sample, kvalitne ale nie su free, pripadne si mozes hudbu priamo nahravat vlastnymi nastrojmi. Nieje to taka jednoducha zalezitost ako sa zda. Mastering je tiez proces, ktory sa neda zvladnut na posedenie...takmer som zabudol, jedna velmi podstatna vec. hudbu spravis aj na programe, ktory je free, podstatna je mixaz, mastering, kompresia, dynamika, to su vsetko veci, ktore robia hudbu takou, ako ju pozname.
noel.g
28.12.12,12:17
Aby som nezabudol Sonar X2 producer sa bezne pouziva v profi studiach, Cubase tiez, takze neviem co si predstavujes pod pojmom profi program. Mozno este Nuendo, ale s tym som sa v studiach nestretol casto. Vyhoda posledneho Sonaru je moznost editacie zvuku 5.1 a 7.1.
marjankaj
28.12.12,12:19
Ahojte, ako už z názvu vypovedá, chcel by som sa vás soýtať či nepoznáte nejaký Professionálny a drahý program na tvorbu a úpravu hudby,
Chcem do hudby veľa investovať,
Ďakujem vopred za odpovede,

PS : Programy - Reason, Cubase a Ableton už mám , prosím nejaké iné profesionálne programy.. :) Ďakujem.. :)
A akej hudby?:eek: Niečo od Mozarta?
misomiso
02.01.13,20:06
[QUOTE=noel.g;2210870 podstatna je mixaz, mastering, kompresia, dynamika, to su vsetko veci, ktore robia hudbu takou, ako ju pozname.[/QUOTE]

A co invencia?...
buchač
02.01.13,20:55
Noty poznat nemusis, ak sa vies hudobne vyjadrit.
...
takmer som zabudol, jedna velmi podstatna vec. hudbu spravis aj na programe, ktory je free, podstatna je mixaz, mastering, kompresia, dynamika, to su vsetko veci, ktore robia hudbu takou, ako ju pozname.

...k zvýraznenému ...........

Potom aj tak tá " hudba " vyzerá ...lepšie povedané , nedá sa počúvať niekedy .......

Hento video ???......nuž môj názor nie je publikovateľný .....
Hudba o hovne a pohyb jak by smet ....
Nejde o hudbu ...ide o love totiž ...


http://www.youtube.com/watch?v=0vy-zilON8k
misoft
02.01.13,21:05
...a 1 miliardu kliknutí - teda prezretí.....
stefan12369
03.02.14,19:37
pokiaľ je to elektro dance tak asi FL Studio