edka79
28.12.12,12:36
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.
Indeed
28.12.12,11:44
Buď zle čítam zadanie témy,alebo informácia v teme nie je úplná...

..že k akému účelu služia tie "Cetelem karty" ??
Stanislav 1975
28.12.12,11:53
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.
:eek::eek:
tictac7
28.12.12,12:16
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.


...a nútil Ťa niekto, aby si si od nich vzala úver? Zobrala si si úver, ktorý teraz musíš splácať, tak čo sa rozčuľuješ. Rozčuľuješ sa, že oni Ti nechcú znížiť splátky a skúsila si si znížiť nájom alebo ten druhý úver?
mimotemy nieže by som sa ich zastávala, sú mi šuma fuk, tak ako aj iné "rýchle peniaze".....
buchač
28.12.12,12:17
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.

Buď zle čítam zadanie témy,alebo informácia v teme nie je úplná...
..že k akému účelu služia tie "Cetelem karty" ??
Konečne si raz aj dobre trafil ...
Téma zadaná - lež zle formulovaná ....a už niet čo radiť ....iba cálovať ...

Karta slúži na
- ten zrýchlený prenos infa do centrálneho PC Cetelemu ...ak berieš niečo na splátky ...
- alebo zadreš kartu do bankomatu a vyberáš hotovosť ...

Potom hľadáš radu , jak z blata do kaluže .....alebo naopak ...:rolleyes:

:eek::eek:
Stano ...málo ....k téme aj viac a viac druhov ...ten posledný sa mi zdá najpríhodnejší ....na zaplakanie téma ...

:eek::confused::(:mad::mee::mee:
lujza.j
28.12.12,12:29
mimotemy sa "ľúbia" takýto ľudia:D poberú si úvery a potom ked nevládzu splácať tak ešte držkujú...no "moja" a čo si bola v narkóze alebo v kóme, ale pod vplyvom.... ked si míňala....och toľká drzosť si pýtajú svoje zazmluvnené lóve:D
Katy a R
28.12.12,12:34
mimotemy sa "ľúbia" takýto ľudia:D poberú si úvery a potom ked nevládzu splácať tak ešte držkujú...no "moja" a čo si bola v narkóze alebo v kóme, ale pod vplyvom.... ked si míňala....och toľká drzosť si pýtajú svoje zazmluvnené lóve:D
mimotemy ve´d vieš - koniec sveta mal byť ;) - a nič sa neudialo, treba splácať:mee:
nech je táto téma aspoň varovaním pre iných ...
alaya1
28.12.12,12:35
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.

Na tvojom mieste by som vsetko riesila pisomne, doporucenymi listami, nebola som nikdy v podobnej situacii, ale ak naozaj mas zaujem to splatit, vsade by som tuto skutocnost uviedla.V pripade exekucie mozes poziadat tiez o splatkovy kalendar, ak chces svoj dlh uhradit a nie si majetny clovek. Nezavidim ti tuto situaciu,Ja by som urcite ziadne uvery od takychto spolocneosti necerpala, ale neodsudzujem ludi, ktori nevedia inak riesit svoje financne problemy. Nikdy nevieme, co a ako sa moze aj v nasom zivote obratit.Kym si zdrava, ostatne je vzdy riesitelny problem.
buchač
28.12.12,12:43
Na tvojom mieste by som vsetko riesila pisomne, doporucenymi listami, nebola som nikdy v podobnej situacii,
Nechápeš - nuž nerieš .......:confused:
ale ak naozaj mas zaujem to splatit, vsade by som tuto skutocnost uviedla.V pripade exekucie mozes poziadat tiez o splatkovy kalendar, ak chces svoj dlh uhradit a nie si majetny clovek. Nezavidim ti tuto situaciu,Ja by som urcite ziadne uvery od takychto spolocneosti necerpala, ale neodsudzujem ludi, ktori nevedia inak riesit svoje financne problemy. Nikdy nevieme, co a ako sa moze aj v nasom zivote obratit.Kym si zdrava, ostatne je vzdy riesitelny problem.

Nakoľko ...


5. Bezpečnostné a opravné opatrenia
5.1. Karta je vlastníctvom Cetelemu a na jej použitie je oprávnený výlučne klient, ktorému bola karta vydaná. Klient je povinný
okamžite po prevzatí karty kartu nezmazateľne podpísať na jej podpisovom prúžku. Klient je pri používaní karty a Klientskej
zóny povinný dodržiavať podmienky stanovené Cetelemom. Klient je povinný používať kartu podľa pokynov pre jej
používanie, a to najmä chrániť kartu pred jej akýmkoľvek poškodením a/alebo zničením, najmä nevystavovať ju možnosti
poškriabania, ohýbania, zlomenia, účinkom magnetického poľa, vysokej teploty alebo mrazu. Klient je povinný vykonať všetky
úkony na zabezpečenie ochrany personalizovaných bezpečnostných prvkov (napr. PINu, prihlasovacieho mena a hesla do
Klientskej zóny a pod.), zamedziť prístupu tretej osoby ku karte a PIN a prihlasovacie meno a heslo do Klientskej zóny
neoznamovať ani nesprístupňovať tretej osobe a nezaznamenávať ich v rozoznateľnej podobe. Ak klient zadá trikrát po sebe
chybný PIN, je čerpanie revolvingového spotrebiteľského úveru odmietnuté, pre ďalšie čerpanie je nutné kontaktovať klientsky
servis Cetelemu. Klient je povinný bez zbytočného odkladu oznámiť Cetelemu stratu, odcudzenie, zneužitie alebo
neautorizované použitie karty alebo zneužitie alebo neautorizované použitie Klientskej zóny na telefónne číslo Cetelemu,
zverejnené na karte alebo na adresu cetelem@cetelem.sk. Po získaní alebo prevzatí karty a personalizovaných
bezpečnostných prvkov je klient povinný vykonať všetky primerané úkony na zabezpečenie ochrany personalizovaných
bezpečnostných prvkov (napr. PIN, prihlasovacie meno a heslo do Klientskej zóny a pod.). Konanie v rozpore s týmto bodom
sa považuje za hrubú nedbanlivosť klienta.
5.2. Cetelem je oprávnený zablokovať platobný prostriedok (kartu, prístup do Klientskej zóny a pod.) kedykoľvek, a to aj bez
súhlasu klienta z dôvodov týkajúcich sa ohrozenia bezpečnosti platobného prostriedku, z dôvodov podozrenia
z neautorizovaného alebo podvodného použitia platobného prostriedku alebo z dôvodu zvýšenia rizika, že klient nebude
schopný plniť si svoju povinnosť splácať úver poskytnutý formou úverového rámca. Po zablokovaní platobného prostriedku
Cetelem informuje klienta písomne, prípadne iným vhodným spôsobom bez zbytočného odkladu. Cetelem odblokuje platobný
prostriedok bez zbytočného odkladu po tom, čo pominuli dôvody na jeho zablokovanie a následne to oznámi klientovi.
5.3. Klient znáša stratu do výšky 100,- EUR, ktorá súvisí so všetkými neautorizovanými platobnými operáciami a ktorá je
spôsobená použitím stratenej alebo odcudzenej karty alebo zneužitím karty alebo zneužitím prihlasovacieho mena a hesla do
Klientskej zóny neoprávnenou osobou v dôsledku nedbanlivosti klienta pri zabezpečovaní personalizovaných bezpečnostných
prvkov (napr. PIN, prihlasovacie meno a heslo do Klientskej zóny a pod.). Klient znáša všetky straty súvisiace
s neautorizovanými platobnými operáciami, ak boli zapríčinené jeho podvodným konaním, úmyselným nesplnením jednej
alebo viacerých povinností podľa bodu 5.1. OPPS alebo nesplnením jednej alebo viacerých povinností podľa bodu 5.1. OPPS
v dôsledku jeho hrubej nedbanlivosti. Klient neznáša žiadne finančné dôsledky vyplývajúce z použitia strateného,
odcudzeného alebo zneužitého platobného prostriedku od okamihu, kedy stratu, odcudzenie alebo zneužitie platobného
prostriedku oznámi Cetelemu, okrem prípadov, kedy klient koná podvodným spôsobom.
5.4. Klient má nárok na nápravu zo strany Cetelemu, ak Cetelem bez zbytočného odkladu odo dňa zistenia neautorizovanej
alebo chybne vykonanej platobnej operácie, najneskôr však do 13 mesiacov odo dňa odpísania finančných prostriedkov
z platobného účtu písomne formou doporučeného listu zaslaného na adresu sídla Cetelemu informoval o tom, že zistil
neautorizovanú alebo chybne vykonanú platobnú operáciu, na základe ktorej mu vzniká nárok na nápravu. Cetelem je
povinný bez zbytočného odkladu vrátiť klientovi sumu neautorizovanej platobnej operácie a docieliť stav na platobnom účte,
ktorý by zodpovedal stavu, keby sa neautorizovaná platobná operácia vôbec nevykonala. Klient má nárok na náhradu ďalšej
preukázanej škody v rozsahu určenom platnou právnou úpravou.
5.5. Ak je Cetelem zodpovedný za nevykonanie alebo chybné vykonanie platobnej operácie, je povinný bez zbytočného
odkladu vrátiť klientovi sumu nevykonanej alebo chybne vykonanej platobnej operácie, a ak je to možné, docieliť stav na
úverovom účte, ktorý by zodpovedal stavu, ako keby sa chybná platobná operácia vôbec nevykonala.
6. Právo na nápravu/reklamácie
6.1. RZ a prípadné vzájomné spory, ktoré medzi Cetelemom a klientom vzniknú v súvislosti s poskytovanými platobnými
službami sa budú spravovať platným právnym poriadkom Slovenskej republiky.
6.2. Cetelem je v zmysle zákona o platobných službách povinný ponúknuť klientovi neodvolateľný návrh na uzavretie
rozhodcovskej doložky na riešenie prípadných vzájomných sporov, ktoré vzniknú z RZ alebo vzniknú pri poskytovaní
platobných služieb a v súvislosti s nimi. Klient súhlasí s tým, aby sa prípadné spory, ktoré vzniknú z RZ alebo vzniknú pri
poskytovaní platobných služieb a v súvislosti s nimi, rozhodovali v rozhodcovskom konaní pred Stálym rozhodcovským
súdom Slovenskej bankovej asociácie, so sídlom v Rajská 15/A, Bratislava, ktorý bol zriadený podľa §67 ods. 1 zákona č.
510/2002 Z.z. o platobnom styku a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa §12 ods. 1 zákona č. 244/2002 Z.z.
o rozhodcovskom konaní Slovenskou bankovou asociáciou ku dňu 1.7.2003 (ďalej len „Rozhodcovský súd“). Prípadný
nesúhlas klient označí krížikom ( ).
Súhlasom s rozhodcovskou doložkou nie je dotknuté právo Cetelemu alebo klienta predložiť spor na rozhodnutie príslušnému
všeobecnému súdu Slovenskej republiky.
V prípade, ak klient nevyjadrí nesúhlas s rozhodcovskou doložkou, Cetelem a klient:
a) sa podrobujú základným predpisom upravujúcim konanie Rozhodcovského súdu, najmä Štatútu a Rokovaciemu poriadku,
ktoré sú platné a účinné v čase začatia rozhodcovského konania pred Rozhodcovským súdom,
b) jazykom rozhodcovského konania bude slovenský jazyk,
c) rozhodnutie Rozhodcovského súdu bude záväzné pre Cetelem aj pre klienta a bude vymáhateľné a vykonateľné,
d) Cetelem a klient sa zaväzujú v stanovených lehotách splniť všetky povinnosti uložené v rozhodcovskom rozhodnutí.
Klient má právo odstúpiť od tejto rozhodcovskej doložky, a to písomne do 30 dní odo dňa účinnosti tejto RZ.

https://www.cetelem.sk/2008/data/Obchodne_podmienky_o_poskytovani_platobnych_sluzie b.pdf
alaya1
28.12.12,12:48
"3. pokiaľ viem , sme na slobodnom fóre , kde každý môže vyjadriť svoj názor !"Prosim, drz sa svojich vyjadreni v inych prispevkoch. Dik
srska
28.12.12,12:49
my od cetelemu roky iba takto: keš 10% + 9x 10% splátka bez úroku (tento rok sme vynechali:))
Indeed
28.12.12,12:52
my od cetelemu roky iba takto: keš 10% + 9x 10% splátka bez úroku (tento rok sme vynechali:))

ta take podmienky še mi bača....budem ša mušec dakus vécej o tym poinformovac
tictac7
28.12.12,12:54
....tak gratulujem k úspešnému roku :-)
srska
28.12.12,12:55
tak taketo podmienky sa mi lubia....netuším či tento rok ponúkali takýto produkt pred vianocami. pred 2-3 rokmi to mali v ponuke len asi 14 dní
buchač
28.12.12,12:55
tak taketo podmienky sa mi lubia....

my od cetelemu roky iba takto: keš 10% + 9x 10% splátka bez úroku (tento rok sme vynechali:))

...aj mne...:---
...aj ja ...:cool:
Indeed
28.12.12,13:00
netuším či tento rok ponúkali takýto produkt pred vianocami. pred 2-3 rokmi to mali v ponuke len asi 14 dní

Ako Alinko,ked chcel otvarat pizzeriu a ako akciu chcel dat pizzu zadarmo

pizza ANANASOVA
zadarmo len v čase 10:00-10:10
srska
28.12.12,13:04
majú v ponuke:



Základný prehľad úverov :
Základný prehľad úverov :






1. Akciový úver Super-KLASIK / 0% Akciový spotrebiteľský úver, ktorý ponúka výhodu
klasického úveru, v kombinácii s možnosťou splatiť
úver bezúročne až v 9 mesiaci.

Výhody
• Prehľadnosť a jednoduchosť
• Možnosť splatiť úver bezúročne
• Flexibilná priama platba podľa vaši potrieb
• Variabilita vo výbere počtu splátok od 6 do 36 mesiacov
• Prehľadnosť a jednoduchosť
• Rýchlosť posúdenia
• Výška úveru od 100 do 17000 EUR
buchač
28.12.12,13:05
ta take podmienky še mi bača....budem ša mušec dakus vécej o tym poinformovac
Nemusíš ...stačí kliknúť ...
https://www.cetelem.sk/nakup-na-splatky/

netuším či tento rok ponúkali takýto produkt pred vianocami. pred 2-3 rokmi to mali v ponuke len asi 14 dní
Neverím ...funguje stále a neustále ....

Nákup na splátky

Klasický spotrebiteľský úver poskytujeme formou nákupu na splátky priamo v spolupráci s našimi obchodnými partnermi priamo v predajniach, kde ste si tovar vybrali alebo prostredníctvom internetových obchodov. Majiteľom tovaru sa stávate okamžite po jeho prebratí v predajni.

Výhodou tohto produktu je kombinovateľnosť jednotlivých parametrov úveru:
priama platba

Priamu platbu hradíte v hotovosti priamo v predajni. Jej výšku si môžete určiť podľa možností vašej peňaženky od 0% do 90% ceny tovaru.
mesačná splátka

Mesačnú splátku prispôsobíte rodinnému rozpočtu a máte istotu, že počas celej doby splácania ostane nezmenená.
dĺžka splácania

Splácať môžete 6 až 36 mesiacov, vybrané tovary až do 48 mesiacov.
výška úveru

Výška úveru sa pohybuje od 100,00 EUR do 17 000,00 EUR v závislosti od typu tovaru a zvoleného produktu.
srska
28.12.12,13:10
buchy ver - kupovali sme vtedy dell a našťastie sme to stihli. zostala potom iba možnosť 10% keš + 10x 10% splátka
Erika686
28.12.12,13:12
my od cetelemu roky iba takto: keš 10% + 9x 10% splátka bez úroku (tento rok sme vynechali:))
aj ja len takto som brala. Inac radsej budem biedu triet.
Tak, tak terz uz nezmozes nic, trebalo skor rozmyslat, co ked...
srska
28.12.12,13:17
a ešte zadávateľke - ber si vždy len toľko, na koľko máš. a treba myslieť aj na to, že dnes síce môžem splácať 100 evri/mesiac ale zajtra to už nemusí byť pravda. tých 100 evri cetelemu nemôžu byť posledné, ktoré mám v portmonke
Indeed
28.12.12,13:30
alebo budeš prechadzať cez cestu a zrazí ťa kamion...
freddy87
28.12.12,14:05
Dobrý deň. Potrebujem poradiť.Mám karty Cetelem , ktoré splácam. No teraz na konci roka mám problém s platením. Karty sú zablokované. Cetelem žiadna odo mňa splátky každý mesiac cez 60eur. Ale nemám z čoho splatiť. Mám dosť inkaso,nájom , strava, úver. Volala som im že som ochotná splácať menej, že mám fin. problémy. Nech mi pošlú splátkový kalendár. O žiadnom splat. kalendári nechcú počuť . Ešte mi navýšili sumu a poslali nejakej spoločnosti M.B.A Financie s. r. o.,Ktorá žiada dlžnú čiastku 200eur a náklady na vymáhanie 69 eur.Ked som im volala že nemám toľko peňazí. Pani so spoločnosti mi povedala ked im ta pošlem 120eur tak mi nabehne normálna splátka 60eur. O pár dní mi volali zase stačí ked im dám cetelemu na účet 100eur. Bude všetko Ok. Inak Cetelem odstupuje od zmluvy a dajú to exekútorovi.Môžem aj ja odstúpiť od zmluvy oni si pýtajú peniaze raz toľko raz toľko akú mám istotu že mi o pár mesiacov nebudú pýtať 300 eur a dlh nikdy nesplatim ako sa môžem z toho dostať. Ked som čítala podmienky tak má mať karta aj poistenie v prípade neschopnosti platiť a môžem odstúpiť od zmluvy.Vie mi niekto poradiť. Určite majú s nimi viacerý také isté problémy. Dakujem.

To snáď nie, že by Slováci až taký hlúpy národ boli?
misoft
28.12.12,19:47
Veru - koniec sveta s nimi vyd*bal!
buchač
28.04.18,14:30
Očuj kloplo....teba asi klepli po hlave bejzbolkou...či ???
bettylou
28.04.18,18:39
osobný bankrot môžeš.. :D
bettylou
28.04.18,18:40
skús sa na to pozrieť z druhej strany
kopretinka
28.04.18,20:24
po 6rokoch už asi aj zbankrotovala
josinko
29.04.18,11:49
Skoda ze niektori si vedia robit len srandu a poradit vobec... Vcas mohli jej poradit ze pre takych ludi v nudzi existuje bezplatne pravnicke poradenstvo, atd atd.. Ale ako sa uz pisalo, mozno uz sbankrotovala.
vicktor
30.04.18,06:52
len ci vlastnou alebo cudzou aktivitou