l.hurakova
28.12.12,13:43
Dobrý deň

máme nahlásenú kontrolu na dph za 09/2012? Pracujem v Jú mesačný platiteľ dane aké doklady máme predložiť správcovi dane? Ešte s tým nemáme skúsenosť. Mali sme v tom mesiaci nadmerný odpočet.

Doklady stačí predložiť len tie ktoré sú v daňovom priznaní za 09 mesiac?

Vediem knihu došlých faktúr, ale faktúru pripnem k doklade o úhrade do výdavkových dokladov alebo prikladám k bankovému výpisu. Môžem to takto odovzdať na Dú? Nemusím mať osobitne šanóm na došlé faktúry?

Ďakujem
tictac7
28.12.12,12:49
predkladáš evidenciu DPH za príslušné obdobie, spolu s dokladmi, ktoré v nej máš uvedené. Ďalej predkladáš všetky leasingové a nájomné zmluvy, kde si Ty nájomcom. Ak budú niečo iné ešte chcieť vypýtajú si. Neboj sa, odfajkajú si a máš vybavené :-)
LuciaV86
14.01.13,16:32
Jej to je super pohľad za dan.kontrolu - že odfajknu a hotovo - ja mam som len z tej vidiny, že mi prídu niečo kontrolovať mimo-hoci sa snazím mať všetko o.k. - napr.niekt.bločky som si neofotila-vybledli a už mi je zle čo ak príde kontrola
Maxinka
15.01.13,12:12
Prosím Vás, ak mi dnes 15.01. príde list, že 21.01. začína DK...tak to im mám v pondelok doniesť všetky tie veci čo požadujú či mám nejaké obdobie?