borisalberty7299
30.12.12,09:32
Dobrý deń Prosím vás neviete o nejakej aplikácii na nete v ktorej by sa dal zadarmo vytvoriť eshop . Existuje niečo takéhoto druhu ?

Dakujem
calimero1
30.12.12,08:47
oscomerce, magento a stovky dalsich
Ankaa7
30.12.12,15:46
opencart
Andrejkin.com
30.12.12,17:52
No asi máš na mysli e-shop, ktorý je možné tvoriť jednoduchým "naklikaním". (platia sa mesačné poplatky)

www.fastcentrik.sk
www.webreal.sk
www.biznisweb.sk
www.shopcentrik.sk

Ak myslíš eshop zadarmo script, na ktorý je potrebný zakúpiť hosting tak väčšina e-shopov SK/CZ používa Prestashop za pozretie stojí aj OpenCart.
Atomer.sk
04.01.13,08:51
Nic nie je zadarmo. Aj open-source eshopy, ktore si zadarmo stiahnes, tak zaplatis svojim casom na potrebne upravy. To by si si musel svoj cas vazit na nula Eur. Svoj cas je lepsie investovat do inych veci ako vrtanie sa v kode.
Letko
04.01.13,09:07
Myslím že do 15 položiek je freewebstore.com
calimero1
04.01.13,09:31
Nic nie je zadarmo. Aj open-source eshopy, ktore si zadarmo stiahnes, tak zaplatis svojim casom na potrebne upravy. To by si si musel svoj cas vazit na nula Eur. Svoj cas je lepsie investovat do inych veci ako vrtanie sa v kode.

Lenze zacinajuci prevadzkovatel sam nema predstavu, ake funkcionality bude potrebovat. Viem to podla seba, stiahol som free verziu a az postupne som prichadzal na to, co by bolo treba zmenit. Tak som sa bud povrtal v kode (vela som sa vdaka tomu naucil) alebo dokupil uz hotovy modul. Dnes mam obchod perfektne vyladeny a po 5 rokoch aj viem, co od neho chcem. Keby som bol nuteny prejst na novu platformu v sucasnosti, oslovim programatora a presne nadefinujem poziadavky. Ale ako pisem, toto viem nadefinovat az po niekolkych rokoch fungovania shopu.
danoman
20.03.13,08:40
Ahoj,

mozno by ta tiez zaujimalo, ze na stranke http://www.sukromnik.sk si mozes eshop vytvorit zadarmo, bez obmedzeni, nic neplatis ani za registraciu ani za prevadzku ani za hosting, bomba pre tych co chcu zacat na nete podnikat http://forum.zive.sk/images/smilies/01.gif
lubosko55
22.03.13,20:49
Ahoj,

Ja som hladal moznosti ako si zalozit svoj vlastny e-shop a ked som si uvedomil, ze okrem toho sa musim zviditelnit,cize ziskat trafic na moju stranku a investovat nemale peniaze do reklamy,tak som to vzdal.
Ale neprestal som hladat dalej.
A nakoniec som nasiel perfektny rozbehnuty e-shop, kde mozem nahodit svoj tovar a nemam ziadne vydaje. A este ma aj affiliate program ,takze si budujem svoju vlastnu klientelu. Dnes je velmi vela prilezitosti ako si zarobit online,ale iba malo z nich su seriozne firmy.
SFI ma za sebou viac ako 15 rokov a dnes je uz vo viac ako 200 krajinach sveta.
Skuste a uvidite ake je to jednoduche : http://www.sfi1.biz/12170440
blavaciko
22.03.13,22:46
Ahoj,

Ja som hladal moznosti ako si zalozit svoj vlastny e-shop a ked som si uvedomil, ze okrem toho sa musim zviditelnit,cize ziskat trafic na moju stranku a investovat nemale peniaze do reklamy,tak som to vzdal.
Ale neprestal som hladat dalej.
A nakoniec som nasiel perfektny rozbehnuty e-shop, kde mozem nahodit svoj tovar a nemam ziadne vydaje. A este ma aj affiliate program ,takze si budujem svoju vlastnu klientelu. Dnes je velmi vela prilezitosti ako si zarobit online,ale iba malo z nich su seriozne firmy.
SFI ma za sebou viac ako 15 rokov a dnes je uz vo viac ako 200 krajinach sveta.
Skuste a uvidite ake je to jednoduche : http://www.sfi1.biz/12170440

lubko, tu ludia chcu seriozne rady, a nie taketo hluposti, na ktore tu akoze strasne odkazujes na akoze strasne super obchod, ktory zarobi strasne vela penazi bez marketingu... pche... trosku sudnosti by to chcelo asi...
lubosko55
23.03.13,16:06
Hej blavaciko, a ty si sa kde docital o super obchode a o strasne vela zarobenych peniazoch?
Sa mi zda, ze vidis medzi riadkami aj to co tam nie je.
Kludne si dalej pis prispevky, raz Ti mozno niekto za ne zaplati.
Ja si robim svoje a prispevok, ktory som napisal nie je pre takych ako si ty, ale pre tych, ktori si chcu vybudovat svoj vlastny business na internete a nie stracat cas vykecavanim na porade.sk