Harendil
01.01.13,11:20
Zdravím,
kúpil som teda ten nový notebook a mám na ňom nový Win8, ktorý ako som zistil nie je bohvie čo. Trebárs pri hraní hry, vôbec nepočujem keď mi niekto trebárs zavolá na skype, alebo mi na ňom niečo napíše, a viete ako to bolo na staršich windowsoch, hneď vás na to upozornilo. Vraj sa dá nastaviť nejako starý vzhľad, ale neviem kde, tak ak by ste niečo vedeli, tak mi to sem prosím napíšte, a aj to ako prípadne opäť nahodím vzhľad "metro".

Vyskytol sa mi ešte jeden problém, ktorý sa však ukázal až po istom čase. Zrazu z ničoho nič, je úplne jedno , či hrajem hru, prezerám internet alebo počítač beží len na voľnobeh, začne sa ozývať približne po dobu 15-20sec akýsi bing sound. Akoby každé dva sekundy niekto ťukol do klavíra , akurát že ten zvuk vychádza z môjho PC. Naviac ak mám zapnutý trebárs Word, alebo chat na internete s každým tým ťuknutím mi to samo napíše "qq" - teda každé dva sekundy.
Skúšal som či nemám zapnutú funkciu jedným prstom, ale nie. Hľadal som či mi na pozadí nebežia nejaké programy ale to tiež nie... Tak vás teda chcem poprosiť o radu aj s tým.
Ak by ste náhodou nepochopili ako som myslel ten bing sound, tak sa to pokusím vystriehnuť a nahrať trebárs Camtasiou....

ďakujem za odpovede,

P.S. Prajem šťastný Nový Rok, plný pohody, lásky, porozumenia, a hlavne zdravia.
Vlado40
01.01.13,10:25
Harendil
01.01.13,10:30
takze ten klasický vzhlad si musím stiahnut?
Vlado40
01.01.13,11:16
Nielen stiahnúť ale aj nainštalovať a nastaviť požadovaný vzhľad.
Harendil
01.01.13,12:08
dobre, a čo teda s tým tukaním windowsu?
Vlado40
01.01.13,12:22
Windows neťuká ale ak je to nový NTB tak možno ťuká alebo píska HDD.Takže stačí ho trošku zaťažiť a možno doťuká.V poslednej dobe mám skúsenosti že padajú HDD Seagate.Možno mám iba šťastie.
Harendil
01.01.13,12:39
nie nie , ten zvuk vychádza z reproduktorov, veď ho nahrajem a pošlem sem.. :)