JohnnyMnemonik
02.01.13,10:17
Nevedel by mi niekto poslat vypracovany podnikatelsky plan pre nechtove studio, gelove nechty? Priatelke zadali taku pracu do skoly a pravdupovediac si s tym nevie nejako rady.

Dakujem
lujza.j
02.01.13,09:25
mimotemy a gúgeľ čo hovorí...:cool:
JohnnyMnemonik
02.01.13,09:42
Stravil som dve hodiny hladania a bohuzial som nenasiel ziadny plan, preto som sa rozhodol napisat sem ci niekto nema uz vypracovany a bol by nam ho ochotny poskytnut.
lujza.j
02.01.13,09:54
arizona
02.01.13,10:18
Stravil som dve hodiny hladania a bohuzial som nenasiel ziadny plan, preto som sa rozhodol napisat sem ci niekto nema uz vypracovany a bol by nam ho ochotny poskytnut.
Ak si niekto dal namahu a venoval tomu svoj cas, tak urcite ho nebude ponukat verejne na nete,pre tych, ktorym sa nechce nad tym sediet.
Ale na nete sa najst vela ludi, ktory podn.plany a ich vypracovanie ponukaju za financnu odmenu.

Vzorov najdes vela, napr tu: http://www.123podnikanie.sk/zaciatok-podnikania/vzor-podnikatelskeho-planu/
Studentka si urcite bude vediet poradit a podla osnovy nieco vypracovat...
ivka70
02.01.13,10:30
Ked priatelka chodi do skoly, tak cely podnikatelsky plan preberali snad uz od zaciatku skolskeho roka.
Bez teoretickych zakladov im nezadaju taku domacu ulohu :).
Takze staci prelisotvat svoje vlastne poznamky a da ho dokopy krok za krokom podla toho.

A nezabudni, ze tak isto ako ty, vie googlit ucitel aj x spoluziakov.
Tak aby copy paste nebolo kontraproduktivne :).