DajQo
02.01.13,22:45
Zdravím Vás

Nevedel som,do ktorej témy to zaradiť,tak ak by bolo náhodou niečo zlé,tak sa vopred ospravedlňujem,som tu nový.. Trošku rozviniem otázku..Ide o to,že nastúpil som do zamestnania a chcem si založiť účet v banke..Bolo by dobré,ak by ste mi poradili,že kde sú lepšie ponuky,menšie poplatky a dokoy,kde je lepšie podľa vás v akej banke..Som mladý človek 20 rokov,do školy neviem,či ma príjmu,ide o to,že potrebujem účet v banke a neviem,,ktorú si vybrať..ďakujem vám vopred za všetky rady :)
Xanti
02.01.13,21:48
Čo tak pohladať si niečo sám http://totalmoney.sk/bezne-ucty/ len ty vieš aké máš predstavy a čo tebe bude vyhovovať.
freddy87
02.01.13,21:55
Zodpovedaj si na to, čo budeš s tým účtom robiť. Budeš využívať inkaso, trvalé príkazy, platby kartou, výbery v bankomate (aké máš vo svojom okolí), aký bude mesačný obrat na účte (koľko tam príde peňazí, koľko odíde...). Keď napíšeš konkrétne čo a v akom množstve budeš využívať, tak ti možno aj poradíme, inak ti ostáva už len možnosť porovnať si to sám cez napr. horeuvedený link.
marjankaj
02.01.13,22:55
No taký Melo má bankový účet v Belize a je spokojný.:D
Indeed
03.01.13,08:06
Bežným ľuďom stačí ČSOB, potom VUB a niektorým aj ERSTE-SLSP

to len niekoľko ostatných vymyšľa hluposti , že UNO,či ZUNO a p.
buchač
09.12.15,17:31
Blá,blá, blá......a ešte raz bláááá...

Du blejt velebnosti.
misoft
09.12.15,17:42
Náááááá.... šak bonus.... dostal.... to veľká výhra.... Po enlicky Dúvenblejt......
Katy a R
09.12.15,17:44
ozaj "úžasné" komentáre ... a aké užitočné !
misoft
09.12.15,17:48
No a nie? :D