matosl
03.01.13,03:03
Dobry den,

neviem ci som vybral vhodnu temu, ak nie tak sa ospravedlnujem. Hladam uctovnicku, ktora by mi spracovala uctovnictvo, danove priznanie, vykazy. Mam jednoosobovu s.r.o. kde ako konatel nemam narok na mzdu. Nie som platca DPH. Ide o prevadzkovanie eshopu.

Vznik firmy 5/2012
cca 60 objednavok cez eshop
cca 50 faktur od dodavatela
cca 150 transakcii na uctoch.
Dakujem za cenove ponuky a doplnam informaciu o lokalite podnikania. Uprednostnil by somm skor uctovnika-uctovnicku z okolia Bratislavy :-)

Kedze si nemozem dovolit zamestnat uctovnicku, hladam touto formou. Dakujem za cenove ponuky.

Martin
capricornus.rd
03.01.13,05:25
Ak by vyhovovala Trnava odhadnutá cena cca 350,- € (s rezervou na doklady v hotovosti - ak budú) - samozrejme konečná cena dohodou. Kontakt: aktiva.tt@gmail.com.
Katarína111
03.01.13,06:30
Som zo Zvolena - cena dohodou (cca 300,-) všetko záleží od množstva dokladov. E-mail: zv.katka@gmail.com.
Zdenka 0705
03.01.13,07:15
je dobré, že už teraz hľadáš účtovníčku, vidno, že to neberieš na ľahkú váhu, ale bolo by dobré napísať aj približné miesto Tvojho podnikania - iste by si dostal viac ponúk
matosl
03.01.13,17:32
Dakujem za cenove ponuky a doplnam informaciu o lokalite podnikania. Uprednostnil by somm skor uctovnika-uctovnicku z okolia Bratislavy :-)
JUDr. Pavol Kollár
03.01.13,17:35
Mám dobré referncie na www.tolit.sk (http://www.tolit.sk)
Andrej13
06.01.13,19:37
Dobry den,
reagujem na Vas dopyt na spracovanie danoveho priznania za rok 2013. Podla daneho poctu poloziek tj. do 300 by som Vam ho spracoval za 300 Eur, faktura je samozrejmnostou, som z Petrzalky. V pripade zaujmu ma prosim nevahajte kontaktovat na mail: trubela@aminogroup.eu pripadne telefonicky 0918119323. Ak budete mat zaujem, navrhoval by som osobne stretnutie a prebratie dokladov co najskor, aby sme to stihli.



PS: este by som chcel upozornit, ze si musite viest skladovu evidenciu, a ku koncu roka tj. k 31.12.2012 spravit inventarizaciu skladu aj fyzicky a vycislit hodnotu skladu, to sa dava von z nakladov.
petav
09.01.13,07:37
Dobry den, v pripade, ze ste este nenasli uctovnicku, mozete ma kontaktovat na peta.vrabelova@gmail.com. Som z Bratislavy. Danove priznanie v uvedenom rozsahu spracujem za 150 eur.


Pekny den :-)

Vrabelova
essay
07.03.13,07:29
Dobrý deň, ak ste ešte nenašli účtovníčku som z Bratislavy-Nové mesto. Za spracovanie Vášho účtovníctva by bola celková cena 150€ s DPH. Kompletná uzávierka plus doklady na daňový úrad a obchodný register.

Kontakt essay.sro@gmail.com
BoženaB.
22.05.13,09:13
Dobrý den, ak ešte hladáte učtovničku kontaktujte ma na meil bucekova.ba@gmail.com
Ľuda
24.05.13,08:09
Dobrý deň, poskytujem komplexné spracovanie účtovnej a mzdovej agendy. Ak ešte hľadáte účtovníčku, kontaktujte ma na email: paukova@paukova.sk
recountedit
28.05.13,05:59
Sme ekonomická kancelária a zaoberáme sa kompletným spracovávaním účtovnej agendy. Spracovávame účtovníctvo externou formou, ale pokiaľ si to klient vyžaduje, vieme spracovať účtovníctvo aj v jeho priestoroch. V prílohe tohto e-mailu Vám zasielame portfólio našej firmy. Ak by ste mali záujem, radi by sme vám poskytli bližšie informácie formou ústneho pohovoru. Taktiež by sme vám radi predstavili našu www stránku: www.recountedit.sk, na ktorej sa dozviete bližšie informácie o nás.