miguel.santoro
03.01.13,13:00
Dobrý deň. Aký kurz by ste odporučili pre lepšiu pozíciu na trhu práce? Mám dlhoročnú prax v oblasti riadenia výroby, teamleader. Ešte pracujem, ale vyzerá to tak že už nie nadlho - firma kolabuje. Viete poradiť nejaké školenie, čo by mi pomohlo pri uchádzaní sa o prácu. Doposiaľ som bol neúspešný, nakoľko je práce málo a neviem čo by mi s mojou praxou pomohlo pri uchádzaní sa o novú - lepšiu prácu. Viem že IT dnes letí, ale to by som zas nechcel celé dni iba sedieť pred monitorom, aj keď počítačom a operačným systémom veľmi dobre rozumiem. Rozmýšľal som nad kurzom BOZP, alebo nejaký audit/ISO - STN. No sám neviem, čo by bolo vhodnejšie a zaujímavejšie na trhu práce. Vedeli by ste mi poradiť...možno aj z vlastnej skúsenosti? Vopred ďakujem.
kamosBA
15.07.13,12:35
odporucam kurz bezpecnostneho technika a zaroven technika poziarnej ochrany. s touto kombinaciu mate dobru sancu, ale samozrejme treba sa aj snazit a mat problematiku dobre nastudovanu. auditora neodporucam, dopyt je slaby a bez praxe mala sanca na zisk zakazok.