stanuss
03.01.13,17:57
ahoj porada

dostala som od zamestnávateľa výpoveď v zmysle par. 63 odst. 1 písm. a ZP organizačné zmeny
zrušenie prevádzky firma ide do konkurzu v decembri 2012 a prebrala som ju osobne dňa 31.12.2012. Vo výpovedi je uvedené že výpovedná doba začína plynúť 1 dňom v mesiaci po doručení výpovede.
Lenže zamestnávateľ pre nás už nemá žiadnu prácu. Ako môžem teraz ukončiť PP. Plynie mi výpovedná doba alebo môžem ukončiť PP dohodou podľa par. 60 v zmysle paragrafu 63 odst. 1písm. a organizačné zmeny k 7.01.2013 aj s nárokom na odstupné. V mojom prípade je 3-mesačné. Chcem sa ísť prihlásiť na ÚP
Ďakujem za odpovede
ivka70
03.01.13,17:01
Keby si poziadala o ukoncenie PP dohodou este toho 31.12.2012, tak ti zamestnavatel musi vyhoviet a tvoj PP skonci s odstupnym este v decembri.
Teraz mozes poziadat, ale je to na dohode so zamestnavatelom, ci ti povoli ukoncenie PP napr. ku koncu januara a vyplati ti 2 mesacne odstupne. Ak by ste taku dohodu uzavreli, treba tieto nalezitosti v nej dohodnut.
veronikasad
03.01.13,17:04
Keby si poziadala o ukoncenie PP dohodou este toho 31.12.2012, tak ti zamestnavatel musi vyhoviet a tvoj PP skonci s odstupnym este v decembri.
Teraz mozes poziadat, ale je to na dohode so zamestnavatelom, ci ti povoli ukoncenie PP napr. ku koncu januara a vyplati ti 2 mesacne odstupne. Ak by ste taku dohodu uzavreli, treba tieto nalezitosti v nej dohodnut.
Výpoveď bola doručená za účinnosti "starého" ZP. Zamestnec nepožiadal o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby. Nárok na odstupné nevzniká.
Peter S.
03.01.13,19:44
Výpoveď bola doručená za účinnosti "starého" ZP. Zamestnec nepožiadal o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby. Nárok na odstupné nevzniká.

Správna poznámka, šanca získať odstupné sa výrazne zredukovala. Ak by ste požiadali o odstupné pred začiatkom plynutia výpovednej doby, zamestnávateľ je povinný vyhovieť žiadosti. Ak ste to nestihli, môžte požiadať o skončenie dohodou a odstupné, a zamestnávateľ s vami môže skončiť aj na druhý deň, ale nemusí vám vyplatiť časť odstupného ale môže, je to výlučne na jeho vôli!!!
Aj keď pre vás nemá prácu, je povinný platiť vám podľa § 142 Zákonníka práce náhradu mzdy v sume vašho priemerného zárobku.
stannka.o
19.01.13,16:50
Dobrý deň, jedna známa očakáva, že k februáru dostane výpoveď od zamestnávateľa. K 01. 03. by mala odpracované v danej firme 10 rokov. Ak dostane výpoveď vo februári má nárok len na 2. výpovednú dobu a 2. mesačné odstupné? Nepatrí jej odstupné už za 3 mesiace?
Tweety
19.01.13,16:59
Dobrý deň, jedna známa očakáva, že k februáru dostane výpoveď od zamestnávateľa. K 01. 03. by mala odpracované v danej firme 10 rokov. Ak dostane výpoveď vo februári má nárok len na 2. výpovednú dobu a 2. mesačné odstupné? Nepatrí jej odstupné už za 3 mesiace?
Ak bude výpoveď podľa §63 odst. 1-organiz. dôvody, VD bude u nej trojmesačná aj trojmesačné odstupné.
stannka.o
19.01.13,17:36
ďakujem za odpoveď :)