scare111
03.01.13,17:04
Používam internet v okolí Žiliny od firmy Korex, bezdôtové pripojenie cez anténu. V poslednom čase sa v denných hodinách rýchlosť internetu rapídne znížila. Pritom mám zaplatený najdrahší a najrýchlejší balíček služieb (4096/1024kbps). Cez deň sa rýchlosť pohybuje okolo 140kbps čo nedosahuje ani parametre najlacnejšieho pripojenia od tohto poskytovateľa. Naopak v skorých ranných hodinách dosahuje rýchlosť prekračujúcu 400kbps. Je v poriadku, ak sú parametre pripojenia za silnej a slabej prevádzky v takom nepomere? Je v poriadku ak si poskytovateľ účtuje najdrahší tarif za pripojenie, ktorého parametre nedosahujú ani lacnejšie tarify pripojenia? (nejde mi o odpovede typu prečítaj si zmluvu, ale o to, či ma provider vedome neokráda, je mi jasné že pokiaľ v zmluve nie sú jasné garancie parametrov, s poskytovateľom nepohnem. Po skončení závazku však môžem spoluprácu ukončiť)
marko182
03.01.13,16:19
Je v poriadku ak si poskytovateľ účtuje najdrahší tarif za pripojenie, ktorého parametre nedosahujú ani lacnejšie tarify pripojenia?

V podstate si si viacmenej odpovedal sam. Ano, je to v poriadku, pokial ta rychlost pripojenia nie je garantovana.

Ale aby si nepovedal, ze pisem to, co uz vies aj sam. Tak som si otvoril stranku toho providera a ak pri tom pripojeni, ktore spominas 4Mbps/1Mbps vo vseobecnych podmienkach uvadza provider 95% garanciu sirky pasma v case. Takze toto by uz podla mna bol dovor na reklamaciu. Pripojenie nedosahuje parametre, ktore su uvedene v podmienkach pripojenia.
misoft
03.01.13,17:42
V podmienkách uvádza SLA (Service Level Agrement) - teda istá garancia daných a merateľných parametrov.

V sučastnosti spoločnosť dobudováva optické pripojenie v rámci mesta Žilina a mikrovlnné vysielače po celej SR s cieľom pokryť budúce požiadavky zákazníkov na distribúciu nielen internetu ale aj hlasu a videa. Zákazníkom poskytujeme garantované pripojenie s SLA (Service Level Agreementom).

Takéto kolísanie rýchlosti pripojenia je dôvodom ak nie na ukončenie zmluvy pre nedodržanie dohodnutých podmienok, tak aspoň na radikálne zníženie poplatkov.
Podať reklamáciu dodávanej služby - nedodržiavanie ani minimálnej garantovanej rýchlosti pripojenia.