janka.sestra
03.01.13,20:50
je tam historia do troch mesiacov ani to sami celkom nezda ci je cela ale asi ano, neviete mi poradit ako by som ziskala celu komunikaciu skypu s niekym? pripadne ak sme boli traja - konferencny hovor ale treti sa nemoze pripojit lebo umrel? dakujem.
Zoltan Miklos
03.01.13,20:35
predovsetkym si skontroluj prislusne nastavenie - Tools > Otions (Nastroje > nastavenia) - vid obrazok-priloha.
ak tam mas nastavene 'uchovat historiu navzdy', tak by si ju tam mala niekde mat.
ledazeby niekto stlacil gombik na zmazanie historie, alebo bol SKYPE (resp. mozno cely pocitac) preinstalovany.
pokial podla nastaveni by si mala vidiet historiu a nevidis ju, este by si si mohla stiahnut nasledovny program:
http://www.nirsoft.net/utils/skypelogview.zip
toto je mala zazipovana aplikacia.
rozzipujes ju niekde (na plochu) a po spusteni by ti sama mala najst a zobrazit skype logy.
tak skus a daj vediet, ako daleko si sa dostala.
janka.sestra
04.01.13,12:43
Dakujem velmi pekne za dobru odpoved. Pocitac som mala praveze preinstalovany, tak asi preto tam nieje skor co sme sa rozpravali. program to ukazuje tiez len ten datum. Nemohla by som napisat administratorovi? ide o to ze tie slova boli cenne pre mna no ale neviem mozno sa s tym ved zmierim. Historiu som mala teda nastavenu tak ako ste mi pekne poslali obrazok vdaka no ale bol teda preinstalovany. ale v kazdom pripade dakujem velmi a prajem vsetko dobre.
Zoltan Miklos
04.01.13,13:49
este by sa mozno mohol na poctac pozriet odbornik a s nejakym "undelete" ci "unformat" programom obnovit subory zmazane preinstalovanim. je vsak dost tazko povedat, kolko informacii by sa dalo zachranit. ja osobne ani neviem, ake subory by sa mali hladat. SKYPE zapisuje log do nejakych databazovych suborov, ale neviem presne ako sa volaju. no a takto na dialku je tazke urcit, co by sa este zachranit dalo. ak ten pocitac ma admina, skus sa spytat jeho.
samotny SKYPE ako firma asi neposkytuje sluzby ako 'obnova chat logov', takze tym smerom asi nula bodov :-(
janka.sestra
04.01.13,13:58
ano dakujem pekne. no ale prosim aky pocitac ci ma admina? ako moj je cez upc, no ale asi naozaj nejaky odbornik ked uz spytam sa po okoli, dakujem pekne Zoltan a prajem vsetko dobre.