janka094
04.01.13,12:34
Ahojte ľudia. Vedeli by ste mi niekto poradiť ako sa dostať do výrobných nastavení do tabletu LT 704 C. Jedná sa o to, že bolo veľakrát zle zadané gesto, tablet sa zablokoval a teraz to vyžaduje mailovú adresu a heslo na gmail. Aj keď zadám správny mail aj heslo, tak mi stále vyhodí že zlé používateľské meno alebo heslo, takže ho treba resetovať ale nedokážem sa dostať k tým nešťastným výrobným nastaveniam.
Čo robiť?:confused:
viktorviktor
04.01.13,20:28
Podržať tlačítko Power 8 sekúnd, zariadenie sa vypne, následne zapne, čím
prebehne resetovanie zariadenia.
http://www.akciacena.sk/fotky16363/Navod.pdf
janka094
04.01.13,20:45
To možno to funguje pri type 704 A, ale pri type C to nejde. Skúšala som to presne podľa toho návodu a nič.
alla66
06.01.13,19:57
takže ho treba resetovať ale nedokážem sa dostať k tým nešťastným výrobným nastaveniam.
Čo robiť?:confused:

Zaujímalo by ma ako ho resetneš. Nemáš k tabletu manual?

Mala by si to nájsť v nastaveniach, hľadaj Factory data reset
janka094
06.01.13,20:37
K tabletu bol návod iba v angličtine aj to nie na typ C ale A. Našla som síce návod naňho na nete ale tiež iba v angličtine ktorej príliš nerozumiem ale aj tam som našla Factory data reset ale k tým by som sa dostala jedine žeby som mohla byť v menu, ale tam sa kvôli tomu, že je zablokovaný nedostanem. V servise mi vraveli že potrebujú vedieť výrobné nastavenia a tie mi nevedeli poskytnúť tam kde bol kúpený tak neviem fakt čo ďalej. :(
Asi k nemu priložím nejaký väčší magnet a bude opravený na večné veky... :D
alla66
06.01.13,20:51
janka094
06.01.13,21:01
Keď sa tablet zablokoval tak to odo mňa chcelo používateľské meno a heslo. Tak som dala ten istý mail ako mám aj heslo, no aj napriek tomu ma to nepustilo že stále zlý používateľ alebo heslo pričom za normálnych okolností to heslo funguje.
Neviem ako to tie deti dokázali tak dokonale zablokovať.
alla66
06.01.13,21:03
skús ísť na odkaz a potvrdiť Mám iné problémy s prihlásením
janka094
06.01.13,21:06
Cez tablet sa tam nedostanem to jedine keď cez pc to zadám. Na tablete proste keď netrafím to meno a heslo aké má byť tak nič. Dole to píše že keď sa mi nedarí tak mám ísť na ten link problémy s prihlásením ale to ako som spomínala len cez pc nie cez tablet.
alla66
06.01.13,21:10
skús PC
janka094
06.01.13,21:12
Budem to môcť vyskúšať až zajtra, lebo tablet je ešte v servise. Ale ďakujem zatiaľ za info. Až sa mi podarí posunúť sa ďalej dám vedieť. :)
janka094
10.01.13,09:33
Tak sa mi to podarilo odblokovať, ale úplne iným spôsobom. Bolo potrebné ho úplne vypnúť a pri zapnutí držať tlačítko na stíšenie hlasu a zapínať ho a potom resetovať výrobné nastavenia, najlepšia sranda bola že keď som ho takto zapla, tak mi to nahodilo čínštinu a tam som musela nájsť to čo som potrebovala ale podarilo sa mi to a funguje všetko tak ako predtým, len to už istým ľuďom do rúk nedám... :)
http://youtu.be/T4viCp7vSHo
jurajovic
16.03.13,16:30
PROSÍM PORAĎTE MI AKO ODBLOKOVAŤ TABLET EVOQ S ANDROIDOM 4. NEVIEM SA NAŇ ANI PRIPOJIŤ Z PC.
janka094
16.03.13,18:00
Ja som musela tak ako som to už písala úplne resetovať výrobné nastavenia ale ešte pred tým som vybrala kartu aby som neprišla o údaje na nej a zvyšok tak, ako je to vyššie opísané aj s videom. Teda ho vypnúť a keď budete zapínať tak najprv držať tlačidlo na ubranie zvuku, držať ho a zapnúť tablet. Tam by sa Vám mali zobraziť tie výrobné nastavenia. Je potrebné ísť na Recovery, potom by tam malo byť factory reset a potom delete all user data. Potom by to už malo ísť.
jurajovic
17.03.13,19:18
MOCKRÁT ĎAKUJEM, TO VŠETKO SOM UŽ SKÚŠAL, VÝSLEDOK JE NULOVÝ. NAINŠTALOVAL SOM NA PC I ADB SHELL, PODARILO SA MI HO ROZCHODIŤ, AVŠAK TABLET NEVIEM ANI CEZ USB PRIPOJIŤ... MOC MA TO TRÁPI, PRETOŽE JE TABLET 2 MESIACE LEN KÚPENÝ A NEVIEM HO PRE DCÉRU POUŽIŤ... Juraj
janka094
17.03.13,21:33
Tak to fakt potom neviem. Ten tablet čo som ja odblokovala to bol tiež len bratov a nie môj. On ho "len" zablokoval. Skúste ísť na stránku www.warmacher.com a tam by Vám vedeli poradiť. Samozrejme musíte sa tam zaregistrovať.
jurajovic
18.03.13,18:45
ĎAKUJEM TI JANKA, BUDEM ČAKAŤ NA NIEKOHO KTO JE V TOMTO DOMA, A ZÁROVEŇ HĽADAŤ RIEŠENIE. Juraj
jurajovic
16.04.13,17:24
TABLET JE V POHODE ODBLOKOVANÝ. DOSTAL SOM SA PRIAMO DO ROOT SYSTÉMU S ANDROIDOM CEZ SHELL A TAK JE UŽ VŠETKO PORIEŠENÉ.
Tomáš Kusenda
11.02.15,13:36
Fungu je to aj na tablet LTLM ?
marionka
03.06.17,15:35
ja to nechapem vobec co sa stalo prisla som domov a neviem a jedno1236459780 cislo ani 1 cislo nechapem ako som na to mohla zabudnut poradte mi ludia prosim ako sa dostat do nastaveni
arizona
04.06.17,06:32
zaloz si samostatnu temu,kde opises problem a zadas otazku