Pseudonim
04.01.13,13:37
Mám jeden problém..
Kamarát mi stiahol z trackeru na CD windows 8
je to konkrétne windows 8 all in one
Je to iso .
Ked ho chcem preniest na plochu tak sa zastaví na 3,2 mb a dalej neide.. vypíše nejakú chybu a zavrie sa to
Ak to chcem extrahovať na plochu alebo niekde inde napr. do iného disku tiež to neide..
a ak spustím setup.exe tiež neide.. vypíše to zasa nejakú chybu ale tuším že to bez extrahácie pustit ani nepôjde preto žiadam o pomoc ako extrahovať alebo presunúť ten súbor z CD na plochu :) Predčastne dakujem ;)
mafo2253
04.01.13,13:19
vyzera to na poskodeny subor
Zoltan Miklos
04.01.13,13:55
neviem, co presne chces z disku extrahovat. ale ked chces extrahovat s .iso suboru, bud ten subor musis napalit ako datovy disk, alebo si musis nainstalovat Daemon Tools Lite (free verziu) (http://www.daemon-tools.cc/eng/products/dtLite)
a tento program ti vytvori ten iso subor ako keby virtualny DVD drive a budes vidiet vsetko.
pokial chces spustit setup, najlepsie je to vypalit ako riadne DVD
bodliak
04.01.13,14:02
Iso formát vedia čítať aj také bežné tooly ako napr. WinRar.
Použil by som ho priamo na iso na CD, ak by zahlásil chybu, problém je už na CD.
Petrobras
04.01.13,14:10
viem.. používam poweriso.. vidím súbory a skúšal som spustit setup.exe v sources ale musí to biť extrahované čo nejak neide..
Petrobras
04.01.13,14:11
viem.. používam poweriso.. vidím súbory a skúšal som spustit setup.exe v sources ale musí to biť extrahované čo nejak neide..
DanPaul
04.01.13,15:16
Urcite stiahne 3.2 MB a nie GB? Moze ist totiz o obmedzenu maximalnu velkost 1 suboru na pevnom disku sposobenu pouzitym suborovym systemom. Subory ISO na DVD mozu mat aj niekolko GB, co napriklad suborovy system FAT16 umoznuje max. 2GB, FAT32 umoznuje max. 4GB. Pre subory vacsie ako 4GB sa odporuca formatovat disk na system NTFS, ktory umoznuje velkost az necelych 16TB.
Este moze ist o chybne zdrojove CD/DVD, ale to by to aj nieco hlasilo, ze sa neda citat a tak dalej.
Pseudonim
04.01.13,15:31
Urcite stiahne 3.2 MB a nie GB? Moze ist totiz o obmedzenu maximalnu velkost 1 suboru na pevnom disku sposobenu pouzitym suborovym systemom. Subory ISO na DVD mozu mat aj niekolko GB, co napriklad suborovy system FAT16 umoznuje max. 2GB, FAT32 umoznuje max. 4GB. Pre subory vacsie ako 4GB sa odporuca formatovat disk na system NTFS, ktory umoznuje velkost az necelych 16TB.
Este moze ist o chybne zdrojove CD/DVD, ale to by to aj nieco hlasilo, ze sa neda citat a tak dalej.
Ten súbor iso má 4GB .. CD má 4,38.. takže miesta je ešte dosť.. ale ak ten iso súbor chcem dať na plochu vypíše mi : Zo zdrojového súboru alebo disku sa nedá načítat.
a nedá sa načítat ten iso súbor..
DanPaul
04.01.13,18:43
Ten súbor iso má 4GB .. CD má 4,38.. takže miesta je ešte dosť.. ale ak ten iso súbor chcem dať na plochu vypíše mi : Zo zdrojového súboru alebo disku sa nedá načítat.
a nedá sa načítat ten iso súbor..
Asi sme sa nepochopili. Maximalna velkost suboru, ktory je mozne skopirovat na cielovy harddisk moze byt mensia, ako velkost suboru na DVD (na CD nie, CD ma vzdy pod 1GB). CD nikdy nemoze mat 4,38 GB, lebo to jednoducho nie je mozne. Urcite sa jedna o DVD a nie CD, ale to je teraz jedno. Dolezite je, ze je problem s kopirovanim ISO na plochu. To, zial urcite nebude mozne. Nakolko sa jedna o system a nie iny software, je urcite nutne ISO napalit na DVD pred tym, nez ho bude mozne nainstalovat. Pokial ide o moznost zalohy na disk, pouzil by som komprimacny alebo rozdelovaci software (napr. WinRar) a dal by som ISO subor rozdelit na viac mensich casti tak, aby jedna cast nepresiahla 500 MB.
Stefan2005
04.01.13,18:51
Kamarát mi stiahol z trackeru na CD windows 8...je to konkrétne windows 8 all in one...

... to je riešime inštaláciu warez-u? ... ten nemusí byť vždy korektný