kenyss
05.01.13,17:48
dobrý den. Chcel by som vás požiadať o informácie ohľadom založenie S.R.O kvôli Eshopu (insternetovému obchodu).
Je to vôbec možné som študentom strednej školy 4 ročník stále bez maturity :)
Ak to možné je viete za akých podmienok ? Ďakujem ...
asterix174
05.01.13,17:11
Maturita nieje podmienkou pre vytvorenie spoločnosti s.r.o. Musíš mať 18 rokov a nesmieš byť zbavený sposobilosti na právne úkony, predpokladám, že obidve tieto podmienky splnaľ takže si možš založiť spoločnosť s.r.o ktorá bude mať v predmete podnikania predaj cez internet. Daný typ podnikania však može mať i svoje špecifiká preto Ti odporúčam určite vyhľadať advokáta ktorý Ti pomože s.r.o založiť a upozorní ťa na možné problémy.
kenyss
05.01.13,17:35
Jasné plánujem ísť na niake právne poradenstvo. Nevieš o niakých úľavach práve preto že som študentom ?
plus podnikatelský príspevok ?
blavaciko
06.01.13,07:20
prispevok z uradu prace dostavaju ludia evidovany na urade prace, si student, nezaeviduju ta
veronikasad
06.01.13,08:36
Jasné plánujem ísť na niake právne poradenstvo. Nevieš o niakých úľavach práve preto že som študentom ?
plus podnikatelský príspevok ?
počas štúdia na strednej ani denného štúdia na vysokej škole ťa na UP nezaevidujú. Príspevok na samostatne zárobkovú činnosť z UP je určený pre uchádzačov o zamestnanie.