pustopolec
06.01.13,00:10
Zdravim Vás
Chcel by som sa opytat ci mi neviete poradit s takouto vecou kamoska mi doniesla notebook kde je zacal windows strajkovat zacal vypisovat ze nieje doinstalovany a po potvrdeni ok za znova restartol a znova to iste lenze ona sikovna mala na ploche foto a dokumenty dalo by sa ich nejako odtailto dostat ??
Dakujem pekne za vsetku pomoc
newmi
05.01.13,23:34
dalo. Malo by pomoct hocijake linux live cd, cez ktore by si sa mal dostat na disk do prislusnych adresarov.
pustopolec
06.01.13,08:01
no skusal som to dostal som sa k pracovnej ploche cesta bola C:/Documents and Settings/ ALL users/ meno uzivatela ale tam mi ukazalo iba programy ktore boli na ploche ale ako sa dostat k suborom neviem
misoft
06.01.13,10:06
Nie All Users, ale musí tam byť ešte priečinok s menom účtu užívateľa teda napr. C:\Documents and Setting\menouctu\.... a tam to treba hľadať. Pokiaľ to tam nad*bala pod svojim účtom, tak to tam bude mať (v tom priečinku).
pustopolec
06.01.13,10:10
no praveze priecinok pod jej menom uctu tam neje ...moze stat ze ho nejako poslal do teplych krajin ???
misoft
06.01.13,10:25
Zistiť vo vlastnostiach, kde to je uložené. Klik PTM na ikonu na ploche > Vlastnosti a vo Všeobecné pod Umiestnenie ti presne vypíše, kde to je uložené.
pustopolec
06.01.13,10:51
asi sa nechapeme ako mam kliknut na ploche a kde je dany subor ulozeny ked mne windows nenacita a tak som siel cez Linux Live a tu zase nemozem najst jej konto cez kotre by som sa preklikol na pracovnu plochu a oto mi ide lebo na ploche mala vsetke veci ...a pytam sa aj vas ze ci nahodou nemohla svojou sikovnostou odstranit svoje uzivatelske konto a preto ja ju nevidim ???
misoft
06.01.13,10:55
uf - to mi ušlo
misoft
06.01.13,10:56
a konto - i to je možné - zrušila účet, súbory zostali.
misoft
06.01.13,10:58
A ešte - v Linuxe dať vyhľadávať typy súborov - možno ich nájde. A podľa toho vystopovať :D.
pustopolec
06.01.13,11:13
dal som vyhladat subory s koncovkou .jpg a naslo obrazky ale nie jej foto su to obrazky od vyrobcu windows tie klasicke pozadia
misoft
06.01.13,11:41
Musíš dať prehľadať celý disk.