elessar182
07.01.13,16:14
Neviem, ci tu uz takato tema bola a vzhladom na moj problem to ani nedokazem zistit.
Ide o to, ze mi uz par dni blbne Chrom a aj Mozilla a to tak, ze mi kazde otvorene okno odskakuje hore alebo dole. Prvy den to bolo len hore, cize som toho vela neprecital. A dnes to ide len smerom nadol. Prvykrat sa mi to podarilo odstranit cez ccleaner, kde som vycistil system aj registre. Ale ako vidim, velmi to nepomohlo. Aj tento text som si musel napisat vo worde, pretoze tu by to neslo =/
Skuste mi niekto poradit, co s tym.
Dakujem
Charon
07.01.13,16:30
Moja rada: Odinštaovať Chrome aj Mozillu, stiahnuť pokročilejší nástroj ako je ccleaner (napr. Regcleaner, SystemMechanic a podobne), opraviť registre, vymazať tempy, cache, restart, zopakovať čistenie, restart a inštalácia prehliadača.
misoft
07.01.13,16:47
Nielen to - preveriť celý systém na vírusy, malware a adware - toto vyzerá na zamorenie.
wagner
08.01.13,21:15
Máš vôbec nejaký dobrý antivír? Ja bez antivíru ani PC na internet nepripojím.
elessar182
24.01.13,17:07
No tak som tu opat.

Od zalozenia temy sa stalo nasledovne:
- okrem chromu zacal blbnut aj prieskmumnik a to tak, ze ked som mal otvorenu zlozku, zacalo ma hadzat stale spatne a spatne az na uplny zaklad na kniznice.

- chvilu na to mi vzdy, ked som bol bud v nejakom dokumente, indesigne, alebo ked som len otvoril novu kartu v chrome alebo otvoril start, teda vsade kde automaticky naskoci kurzor na pisanie, mi zacalo hadzat automaticky tri-styri znaky s frekvenciou tak za sekundu. cize sa nedalo pisat. jeden znamy mi poradil aby som preinstaloval javu, nepomohlo, skusil som bod obnovenia, nepomohlo..mimochodom tieto znaky - fň§

- nasledovala kompletna zaloha na externy disk, bios som nabootoval na dvd mechaniku a preinstaloval som windows na cistu instalaciu a sformatoval hardisky..instalacne dvd som vypalil na inom pc a rovnako aj stiahol drivre..po nainstalovani som doinstaloval drivre zo stranky vyrobcu, pretoze mi nesiel net ani cez wifi a ani cez kabel. doinstaloval som eset a dal skontrolovat cely pc..nic nenasiel..chcel som doinstalovat dalsie veci, ktore potrebujem k praci, ale ked som otvoril chrome a nove okno, zacalo mi tie znaky vypisovat opat.

Pred tymto problemom som mal plne funkcny eset, neinstaloval som ziadne neoverene a neoficialne aplikacie alebo programy. V podstate som mal len adobe cs6, chrome, mozillu, KMplayer a v chrome aplikacie ako facebook, gmail, google maps a podobne..

Absolutne netusim, ze v com moze byt problem. Snazil som sa sem vsetko konkretne specifikovat a hadam som nic nezabudol, tak dufam, ze sa najde niekto, kto mi bude vediet poradit, pripadne povedat, kde je problem.

Naozaj vopred dakujem!
elessar182
24.01.13,17:17
a este jedna vec - skusil som vymenit tri klavesnice a kazdu cez iny port a tie tri znaky su tam stale..
Vlado40
24.01.13,17:17
Je to NTB ? Ak áno tak sa pozrieť po novšom biose ,ak nepomôže zrejme môže blbnúť samotná klávesnica.Blbnú tie znaky aj v núdzovom režime?Možno nejaký ovládač.Nabotuj si PC z Live CD a v ňom skús prehliadače.
elessar182
24.01.13,17:21
nie je to all in one Acer Aspire Z5761..klavesnice som skusil tri a kazdu v inom porte a znaky sa opakovali furt tie iste..plus neboli to len tie znaky ale celkovo aj prieskumnik a prehliadace..a este jedna vec mi blbla..to je tusim to, ked sa dlhsie podrzi alt alebo shift klavesnica..vyskoci tam nejake okno s nejakou klavesovou skratkou..tak este to mi blbo..ale to len par hodin..
Vlado40
24.01.13,17:29
elessar182
24.01.13,17:52
fuuu..kupoval som ho v maji 2012 a tie dve aktualizacie v linku su z 2011..aj na acer.cz su tieto dve, ale radsej som to kvoli tomu datumu neskusal..
Vlado40
24.01.13,18:03
Kúpiť si mohol a možno máš starší bios ako je na stránke.Alebo skús ACER updater čo on nato.
https://support.acer.com/us/en/product/default.aspx?tab=1&modelId=3522
Stiahni si tento program a pozri sa akú máš dosku a verziu biosu
http://www.filehippo.com/download_speccy