diverso
07.01.13,20:37
Dobry vecer mam schvaleny uver z otp banky na mojej strane ako aj na strane predavajucich boli splnene vsetky podmienky zakotvene v zmuve o cerpani.Banka dala uz navrh na vklad zalozneho prava , teda uz na liste vlastnictva svieti plomba od nich v prvom poradi a v druhom poradi na zaklade kp v prospech mna.Lenze banka odmieta uvolnit cerpanie na zaklade neuplnych udajov na liste vlastnictva predavajucich ako je trvaly pobyt ktory je ale notarom ovreny pri podpisovani KZ.Kataster s tym nemal problem a navrh na vklad prijal a zaznamenal na LVcku plombou.Cerpanie uveru zajtrajsim dnom konci..resp.by som musela pisomne poziadat o prdlzenie.banka sa ma zajtra vyjadrit teda centrala banky..nakolko riaditelka banky sa k nicomu nevie vyjadrit.Obavam sa situacie ak predavajuci odstupia od predaja nakolko banka neuvolnuje uz tyzden peniaze na cerpanie a plomba im svieti na LVcku.Byt v ktorom byvam je uz skoro predany na zaklade toho ze uver bol schvaleny a podany navrh na vklad v prospech mna a banky..poradte prosim ako postupovat.ci si banka moze dovolit taketo konanie ? pani riaditelka banky sa vyjadrila ze vsetky podmienky pre cerpanie uveru boli splnene..a predsa ma banka problem.
JUDr. Pavol Kollár
24.01.13,18:01
Zaujímalo by ma ako to dopadlo, predpokladám že banka uvoľnila čerpanie úveru.
diverso
24.01.13,18:46
Banka uvolnila peniaze az na zapis.takze sme museli cakat.