SYLVI65
08.01.13,07:24
prepačte ,že sa opať vraciam k súhrnným výkazom, ale nikdy som ich neposielala a kedže kolegyna ma važne zdravotné problémy,je to na mne, spravne som pochopila,že od 1.1.2013 sa suhrnné nebudú posielať už cez stranku www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) ale smusím si stiahnuť aplikaciu e-dane a tade to poslem? neprišlo mi nove ID a heslo, písala som na danový úrad a odpisali mi,že to posielali len byvalym používateľom ezu, teda ja by som mala mať asi platné hesla,takže posielam cez aplikáciu e-dane?dakujem moc a nehnevajte sa na mna
srska
08.01.13,06:35
prepačte ,že sa opať vraciam k súhrnným výkazom, ale nikdy som ich neposielala a kedže kolegyna ma važne zdravotné problémy,je to na mne, spravne som pochopila,že od 1.1.2013 sa suhrnné nebudú posielať už cez stranku www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) ale smusím si stiahnuť aplikaciu e-dane a tade to poslem? neprišlo mi nove ID a heslo, písala som na danový úrad a odpisali mi,že to posielali len byvalym používateľom ezu, teda ja by som mala mať asi platné hesla,takže posielam cez aplikáciu e-dane?dakujem moc a nehnevajte sa na mnaáno
bodliak
08.01.13,07:34
V EZU sme mali identifikátor, ktorý nám vydala FS. Podpisuje sa aj v e-dane alebo treba zase nosiť krycí list, keď nemáme ZEP ?
srska
08.01.13,09:07
V EZU sme mali identifikátor, ktorý nám vydala FS. Podpisuje sa aj v e-dane alebo treba zase nosiť krycí list, keď nemáme ZEP ?ak ti neposlali nové prístupové údaje koncom roku 2012, požiadaj ich cez podporaedane@financnasprava.sk - a zadaj im v maili: meno používateľa, OUD a DIČ. mne doručili nové údaje behom 2 dní
SYLVI65
08.01.13,09:29
Budem teraz za total sprostu ale OUD je čo, skušam to poslať ale je mi do plaču, vypišem suhrnný ale dole nikde nemam ikonku podpisať
bodliak
08.01.13,09:33
ak ti neposlali nové prístupové údaje koncom roku 2012, požiadaj ich cez podporaedane@financnasprava.sk - a zadaj im v maili: meno používateľa, OUD a DIČ. mne doručili nové údaje behom 2 dní

Mne nejde o prístupové údaje, ale o to,
či sa ešte využíva podpis (čo vygenerovala FS, ZEP nemám) alebo sa zase nosia krycie listy.
srska
08.01.13,09:34
Budem teraz za total sprostu ale OUD je čo, skušam to poslať ale je mi do plaču, vypišem suhrnný ale dole nikde nemam ikonku podpisaťosobný účet daňovníka resp. tzv. základné číslo účtu. začína číslicou 8xxxxxxxxx a používa sa už rok
SYLVI65
08.01.13,09:41
dakujem,Skušala som to poslať cez aplikaciu e dane, ale vyšlo mi,že davam iné heslo, ked som vypisala suhrnný vykaz a zadala kontrolovať tak mi nenaskočilo okienko podpisať, tak som dala odoslať a teraz neviem či to prešlo, aj kde mi vyšla sprava o odoslani dokumentu z klientskej aplikácie,som z toho na nervy a najhoršie že som tu sama,nema mi kto poradiť
srska
08.01.13,09:46
dakujem,Skušala som to poslať cez aplikaciu e dane, ale vyšlo mi,že davam iné heslo, ked som vypisala suhrnný vykaz a zadala kontrolovať tak mi nenaskočilo okienko podpisať, tak som dala odoslať a teraz neviem či to prešlo, aj kde mi vyšla sprava o odoslani dokumentu z klientskej aplikácie,som z toho na nervy a najhoršie že som tu sama,nema mi kto poradiťak ste využívali podania cez ezu, mali vám poslať nové prístupové údaje. ak neposlali, platí postup z príspevku #4
SYLVI65
08.01.13,09:54
dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkym
srska
08.01.13,09:55
dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkymkeď vieme - poradíme. to tu platí pre väčšinu
srska
08.01.13,09:56
dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkymto ešte neznamená, že je to ok
bodliak
08.01.13,10:46
Musí doručiť krycí list ?

Odpoviem si sám: Nemusí.