Pukluš
08.01.13,16:05
Prosím Vás, dá sa v oberone vytlačiť účtovací predpis zvlášť pre každý doklad? Nejako to neviem nájsť, aby som nemusela písať ručne.
Ďakujem
Zobraziť viac
09.01.13,15:30
Veľmi sa nikto nehrnie poradiť Vám. Možno nikto nechápe Vašu otázku.
IvetaH
09.01.13,20:06
No fakt, skús konkrétne napísať, čo nechceš písať ručne. Možno nájdeme riešenie.
Dav
09.01.13,20:26
Oberon nepoznám, ale pri faktúrach väčšina programov umožňuje tlačiť Krycí list faktúry, pohľadávky, záväzku. Pri Pokladni a Banke sa určite dá vytlačiť mesačná alebo intervalová predvaha, denník,alebo podobná zostava.
Nechce písať na každý doklad MD XXX AE/D XXX AE ...XXX,XX Eur.
Mimochodom, mám predkontačnú viacriadkovú pečiatku, lebo je mi ľúto plytvať papierom na zápis o 2 riadkoch.
srska
09.01.13,20:35
Oberon nepoznám, ale pri faktúrach väčšina programov umožňuje tlačiť Krycí list faktúry, pohľadávky, záväzku. Pri Pokladni a Banke sa určite dá vytlačiť mesačná alebo intervalová predvaha, denník,alebo podobná zostava.
Nechce písať na každý doklad MD XXX AE/D XXX AE ...XXX,XX Eur.
Mimochodom, mám predkontačnú viacriadkovú pečiatku, lebo je mi ľúto plytvať papierom na zápis o 2 riadkoch.v softe pohoda je napr. voľba vo vydaných faktúrach pred tlačou - "vrátane zaúčtovania"
Melnick
10.01.13,10:08
Ak Ti ide o to, aby si na VFA mala účtovací predpis na faktúre, tak keď ju vystavuješ klikni na "spodný text" FA a vpíš tam ten predpis.
Pri hotovostných platbách je tam napísaný automaticky.

No neviem, či som správne pochopila zadanie. :)
mimotemy prečo nepíšeš do témy OBERON ???? Tu Ťa oberoňáci ťažko nájdu.Ja som tiež iba náhodou otvorila túto tému.
EPk
10.01.13,11:16
Tlacove vystupy- Učtovanie pohľadávok (záväzkov) v učt. denniku