stef1103
08.01.13,21:17
Zdravim,
pre osobnu potrebu si chcem vytvorit pomocku na ucenie cudzieho jazyka, ktory si budem pustat na TV. malo by to vypadat tak, ze tam budu listy so slovickami a nahratym zvukom - vyslovnostou. v power pointe si to viem vytvorit ale tento format sa mi neda prehravat na TV. malo by to byt ako video s koncovkou .avi, co mi TV prehrava. je to pre osobnu potrebu tak najlepsie ak je zadara :o).
dakujem
Fero11
09.01.13,10:05
pedro.valkovic
09.01.13,10:28
dakedy som to robil skus:
:) E.M. Free PowerPoint Video Converter is FREE an all-in-one PowerPoint to video converter. It can convert PowerPoint to AVI, MPG, WMV, BMP images and MP3 audio.
:) PPT2Video converts PowerPoint presentations to poppular video formats such as AVI, MP4, WMV , 3GP, MOV, MPEG FLV and HD video for widespread share and demostration, so that the video presentation can be uploaded and hosted on video sharing sites like YouTube, Hulu and Yahoo Video, or distributed via portable devices iPod, iPhone and Pocket PC.
:) PPT2DVD is a powerful PowerPoint to DVD tool to create engaging DVD presentation. It perfectly turns PowerPoint presentations to video movies and burns PowerPoint to DVD
pedro
anka_p
09.01.13,10:37
ja si púšťam pesničky, texty s prekladom si nájdem na webe.