rastoo
09.01.13,15:59
Dobrý večer, zaujímalo by ma, ak máte viac informácií ako ja, že vlastne poslednú dobu sa vynorilo niekolko rádoby firiem ako Jibstar, Horsefeathers, cojaviem, Dear friends clothing atd nemusim ani menovat, je ich celkom dost a celkom by ma zaujímalo, že kde si to dávajú tlačit a šiť tie veci, keďže konkrétne Jibstar firma je z mojho mesta a žeby mali nejakú fabriku nato som nepostrehol a výber majú celkom široký. Ďakujem.:)
avalik
09.01.13,15:08
vyrobene to moze byt hocikde na svete ... dodaju navrh, fabrika vyrobi
freddy87
09.01.13,15:16
žeby ázia?
srska
09.01.13,15:17
Dobrý večer, zaujímalo by ma, ak máte viac informácií ako ja, že vlastne poslednú dobu sa vynorilo niekolko rádoby firiem ako Jibstar, Horsefeathers, cojaviem, Dear friends clothing atd nemusim ani menovat, je ich celkom dost a celkom by ma zaujímalo, že kde si to dávajú tlačit a šiť tie veci, keďže konkrétne Jibstar firma je z mojho mesta a žeby mali nejakú fabriku nato som nepostrehol a výber majú celkom široký. Ďakujem.:)skutočne?;)
srska
09.01.13,15:18
žeby ázia?95% handier sa vyrába v ázii - čína, india, .....
rastoo
09.01.13,17:50
aha hm, hm, neviete, co nieco take stoji, popripade v akom mnozstve sa to objednava, treba na to srocku, alebo aj iny typ spolocnosti by bolo mozne vytvorit na takuto distribuciu vlastnych navrhov ? dik
freddy87
09.01.13,17:53
mimotemy 95,4%
avalik
09.01.13,18:11
aha hm, hm, neviete, co nieco take stoji, popripade v akom mnozstve sa to objednava, treba na to srocku, alebo aj iny typ spolocnosti by bolo mozne vytvorit na takuto distribuciu vlastnych navrhov ? dik

lacny spas to nie je - cca niekolko sto kusov z jednotlivej farby a velkosti - zalezi od konkretneho vyrobcu
na zaciatok si skus najst na Slovensku nejakych vyrobcov odevov - tam zistis minimalne mnozstva a orientacne ceny
ale mozes aj hned googlit a najst si vyrobcov v zahranici a zistovat info tam

potrebujes zivnost - bud ako FO alebo sro
buchač
09.01.13,18:20
Liptovský Mikuláš ...
buchač
09.01.13,18:25
Dobrý večer, zaujímalo by ma, ak máte viac informácií ako ja, že vlastne poslednú dobu sa vynorilo niekolko rádoby firiem ako Jibstar, Horsefeathers, cojaviem, Dear friends clothing atd nemusim ani menovat, je ich celkom dost a celkom by ma zaujímalo, že kde si to dávajú tlačit a šiť tie veci, keďže konkrétne Jibstar firma je z mojho mesta a žeby mali nejakú fabriku nato som nepostrehol a výber majú celkom široký. Ďakujem.:)
...hm ....

rastoo ....to je v podstate Rasťo ...čiže Richard ...

Kedže Richard ...takže doplním ....žeby Jurečka ;)
rastoo
10.01.13,16:49
...hm ....

rastoo ....to je v podstate Rasťo ...čiže Richard ...

Kedže Richard ...takže doplním ....žeby Jurečka ;)

bohuzial, neviem kto to je, ale dik zatial za informacie a za zaujimave odpovede :)