zsoltp
09.01.13,17:23
pocul som ze su take velkoobchodi ktore davaju peniaze zato ze snimy uzatvorite dohodu otom ze budete predavat napr. pivo len odnich danu dobu vie niekto o takomto odmenovani dakujem
misoft
09.01.13,16:27
JPP!
Firmy nikdy nebudú stratové - maximálne ti ponúknu zľavu, keď budeš odoberať ich produkciu + dodajú ti (toto naozaj zadarmo :D) reklamu (ktorú ak tak splatíš iným spôsobom). Ale zadarmo ti tovar nedodajú, resp. nebudú ti platiť - veď by si mal dvojitý zisk - predajom ich tovaru jeden a dodaním od nich zadarmo druhý.
zsoltp
09.01.13,16:36
aj diler ktori chodi kumne od heinekenu my vravel ze vie o krcmach ktore podpisaly take zmluvi na 5 rokov a dostali cca 2000eur ele mozu predavat len ich piva to nieje taka velka suma ked si vezmes ze za 3mesiace v lete som predal 135 sudov piva v madarsku mam znamych ktori vlastnia penzion a krcmi oni taku dohodu maju ale z madarskou firmou sa dohodnut nemozem a od dilera z heinekenu sa tiez nemozem opytat ktora konkurencna firma robi take dohody
220870
09.01.13,16:40
Potom ešte zostáva nájsť toľko svíň čo budú chcieť piť tú smradľavú močovku od Heinekenu.
Eva99
09.01.13,16:41
aj diler ktori chodi kumne od heinekenu my vravel ze vie o krcmach ktore podpisaly take zmluvi na 5 rokov a dostali cca 2000eur ele mozu predavat len ich piva to nieje taka velka suma ked si vezmes ze za 3mesiace v lete som predal 135 sudov piva v madarsku mam znamych ktori vlastnia penzion a krcmi oni taku dohodu maju ale z madarskou firmou sa dohodnut nemozem a od dilera z heinekenu sa tiez nemozem opytat ktora konkurencna firma robi take dohody
Toto robi kazda vacsia firma, ale kazda firma ma kazdy rok iny rozpocet na marketing. To znamena, ze sa s kazdou treba skontaktovat a zistit, ake maju podmienky. Vola sa to financna podpora predaja. Pri nealku viem, ze to robi kofola, aj pepsi cola, coca cola poskytuje asi len spatnu refakturaciu. Vzdy sa ale clovek zaviaze na nejaky cas a zaroven na nejaky mesacny odber. Treba zistit podmienky a posudit, ci ste schopny dane odbery plnit pocas celej doby, na ktoru sa zmluva podpise...
lujza.j
09.01.13,16:48
ak by si podpísal a dostaneš hotovosť a s barom by si náhodou skončil skôr ako ti uplynie doba, alebo by si ho posúval niekomu inému....tak treba zmluvu previesť na ďalšieho prenajímateľa ak bude chcieť ak nie budú si hotovosť nárokovať späť
bodliak
09.01.13,16:48
diler ktori chodi kumne od heinekenu my vravel ze vie o krcmach ktore podpisaly take zmluvi


... ale chodí spávať s ľahkou hlavou. :rolleyes:
zsoltp
09.01.13,16:49
dakujem pekne