Prachaela
09.01.13,20:27
poliala som si mesiac stary notebook cajom (bez cukru). Najprv fungoval normalne. Potom som ho vypla a cely som ho vyutierala a pre istotu aj vyfenovala (nedala som ten fen na velmi vysoku teplotu). A potom som ho skusila zapnut a neslo to vobec :( to bolo vcera a stale nic. prosim poradte co mam robit. chyba mi :/
Vlado40
09.01.13,19:43
Vybrala si baterku a tak nechala osušiť?
newmi
10.01.13,11:45
mala si ho nechat na teplom mieste schnut aspon 2 dni. To ze ho vyutieras zvonku a vyfenujes nepomoze obliatym suciastkam vnutri notebooku. Voda je svina, vsade sa dostane.
misoft
10.01.13,15:41
poliala som si mesiac stary notebook cajom (bez cukru) Smola? Nešikovnosť? - Poučenie - nejedz a nepi nad klávesnicou a už vôbec nie nad noťasom!. Najprv fungoval normalne - jasne, ale potom sa čaj dostal dole a prieser bol na mieste. Potom som ho vypla a cely som ho vyutierala a pre istotu aj vyfenovala (nedala som ten fen na velmi vysoku teplotu). A potom som ho skusila zapnut a neslo to vobec :( to bolo vcera a stale nic - utierať, féhovať :eek: - šak to nie frizúra a hneď zapnúť - hlúposť. prosim poradte co mam robit. chyba mi :/



Asi takto. Choď k nejakému servismanovi, nech ti ho otvorí a prečístí - možno budú aj nejaké oné obvody poprepájané (čajom). A zacáluješ a budeš chytrejšia.
Prachaela
13.01.13,17:24
ďakujem za rady! :) nakoniec som sa priznala tatinovi, a ten ho rozobral a vycistil. Teraz notebook funguje, aj ked s mensimi ujmami (nejde baterka a tak...)