katarinka11
09.01.13,20:47
Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť ako sa mám dopracovať k otvoreniu obchodu značky Tally Weijl? Nemôžem sa k ničomu dopracovať už dosť dlhú dobu. Ak by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť, bola by som veľmi vďačná :)
misomiso
09.01.13,19:52
A co tak im napisat? Google - FB - "napisat spravu"
katarinka11
09.01.13,19:54
Našla som tam jeden, jediný mail, ale na ten bohužial nereagovali, pretože ta stranka bola v angličtine. Google a fb bolo prevé kde som hľadala ;)
misomiso
09.01.13,21:20
Našla som tam jeden, jediný mail, ale na ten bohužial nereagovali, pretože ta stranka bola v angličtine. Google a fb bolo prevé kde som hľadala ;)

No pockaj, ty im ides pisat po slovensky? :):) To sa domailujes akurat tak nejakemu slovenskemu konkurentovi, ktory ich uz niekde u nas predava a ktory ti rad vysvetli ze otvorenie dalsej predajne "nie je mozne"

Ty chces zastupovat globalnu znacku a mas problem s anglictinou? Ako s nimi chces komunikovat? Ved to nie je iba o "otvoreni predajne".
katarinka11
09.01.13,21:27
Ja som sa chcela iba informovat, pretoze viem o tom minimum. Myslela som ze existuje nejaky distributor tejto konkretnej znacky, s ktorym sa dorozumiem aj v slovencine. Ked som to hladala pri niektorych inych znackach, nasla som kontakty na manazerov, distributorov atd...Do porady pisem preto, lebo som sa chcela PORADIT. Ale dakujem ti pekne, ze si sa ozval :)
Dáša_
09.01.13,21:27
No pockaj, ty im ides pisat po slovensky? :):) To sa domailujes akurat tak nejakemu slovenskemu konkurentovi, ktory ich uz niekde u nas predava a ktory ti rad vysvetli ze otvorenie dalsej predajne "nie je mozne"

Ty chces zastupovat globalnu znacku a mas problem s anglictinou? Ako s nimi chces komunikovat? Ved to nie je iba o "otvoreni predajne".


no, neviem, či to nie je pokračovanie tohto http://www.porada.sk/t205325-gate-kontat.html :D
katarinka11
09.01.13,21:33
No ako tak čítam, tak asi to možne nebude :( Dáša_ dakujem za pomoc :)
misomiso
09.01.13,22:01
Ja som sa chcela iba informovat, pretoze viem o tom minimum. Myslela som ze existuje nejaky distributor tejto konkretnej znacky, s ktorym sa dorozumiem aj v slovencine. Ked som to hladala pri niektorych inych znackach, nasla som kontakty na manazerov, distributorov atd...Do porady pisem preto, lebo som sa chcela PORADIT. Ale dakujem ti pekne, ze si sa ozval :)

Ale ved my sme ti poradili ak si si nevsimla. Spoj sa z niekym, kto vie po anglicky a mozete zacat. V com vidis problem?
kopretinka
09.01.13,22:17
kezeso
10.01.13,08:10
http://www.tally-weijl.com/store-locator.html

vyber si krajinu Slovensko, už tu funguje 10 prevádzok....komunikuj s nimi, ak budú ochotní, čo však pochybujem.:mee:
kezeso
14.01.13,10:15
Včera som náhodou naďabil na telly wejl v maďarskom Gyore, v nákupnom centre Arkád, spomenul som si na teba a tak som sa tam popozeral. Tovar veľmi podpriemernej úrovne, cca ako čínske alebo vietnamské obchody. nepáčilo sa mi to...
kopretinka
14.01.13,10:23
o takejto značke som jakživ nepočula.....
kezeso
15.01.13,07:47
http://www.tally-weijl.com/ no vidíš a predsa jestvuje...