katarinka11
09.01.13,21:58
Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť ako sa mám dopracovať k otvoreniu obchodu značky Tally Weijl? Nemôžem sa k ničomu dopracovať už dosť dlhú dobu. Ak by sa našiel niekto, kto by mi vedel poradiť, bola by som veľmi vďačná :)
blavaciko
09.01.13,22:08
nie, nevedel...
najdi si na googli niekoho kto tu neznamu znacku vyraba alebo distribuuje a obrat sa na neho.

Napríklad

Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

Šulekova 2
Bratislava 81106



Take jednoduche to bolo... 30 sekúnd
kopretinka
09.01.13,22:16
katarinka11
09.01.13,22:26
Ano, toto je jednoduche, lenze najst distributora sa mi doteraz nepodarilo, Tally Wejl Retail Slovakia som uz skusala kontaktovat... Tally Weijl nieje neznama znacka...
katarinka11
09.01.13,22:29
Pretoze som myslela ze sa to skor hodi do sekcie zaciatky podnikania a ta predchadzajuca sa uz asi neda vymazat...
avalik
09.01.13,23:10
tak ja mam asi iny google ...


TALLY WEiJL offers you the opportunity to be part of this success story and open your own store as a TALLY WeiJL franchise partner. As a requirement, you must already dispose of suitable shop space (at least 130 sqm depending on the size of town) in a prime (1A) location, excellent knowledge of the location and the appropriate retail experience. Since you are expected to finance the shop-fitting concept yourself, please reckon with an initial investment.