Veronika+
10.01.13,15:12
Minulý rok som od 15. februára do júna pracovala ako finančný agent. Počas tohto zamestnania som zarobila niečo okolo 900€ a nemám o tom žiadne potvrdenie iba výpisy z účtu.... Musím si podať daňové priznanie?
Tweety
10.01.13,14:13
NIe, nemusíš, samozrejme ak nemáš iné príjmy.
Veronika+
10.01.13,14:17
No pracovať som začala už aj popri tom ale tam mi daňové za to zvyšné obdobie do decembra spravia ... ja len že či si musím podávať aj za to predchádzajúce obdobie sama lebo to by mi oni nespravili
Tweety
10.01.13,14:18
No pracovať som začala už aj popri tom ale tam mi daňové za to zvyšné obdobie do decembra spravia ... ja len že či si musím podávať aj za to predchádzajúce obdobie sama lebo to by mi oni nespravili
Ale kedže si mala príjmy zo ZČ(zo zamestnania na PZ) aj ostatné príjmy, nemôžeš požiadať zamestnáv. o vykonanie RZD ale musíš sama podať DP zo všetkých príjmov.
Veronika+
10.01.13,14:21
čiže ja si musím podať daňové priznanie za minulý rok aj za robotu ktorú vykonávam od júna až doteraz ???
Tweety
10.01.13,14:23
čiže ja si musím podať daňové priznanie za minulý rok aj za robotu ktorú vykonávam od júna až doteraz ???
Áno, veď som napísala.
batorek
21.03.13,05:38
Dobrý deň.
Prosím Vás chcem sa spýtať že kam mám zapísať do DPFO B príjem autorsku odmenu.
Bolo to jediný krát ešte ako študent, neplatil z toho žiadné odvody. Ja som to chcela dať do
§ 8 riadok 7. ako prílež.príjem ale nie som si istá. a koľko § je výdavok 40 alebo 25.
Ďakujem
batorek
21.03.13,08:40
Prosím skúste mi odpovedať lebo sa stým neviem pohnúť ďalej.
Mám príjmy aj zo závislej činnosti.
Batorek