cerbe
10.01.13,17:44
Idem na slovensko a beriem si laptop,potrebujem si na slovensku kupyt nejake pripojenie na nternet co funguje kdekolvek na slovensku som,teda ci je na slovensku nejaka wifi siet na stieracu kartu alebo ze si kupym nejake zariadenie co budem kupovat kredit,nie na viazanost.Potom aky operator poskytuje mobilne cislo a bude sa dat dobijat aj zo zahranicia hlavne kreditkou cez web.Dakujem.
kopretinka
10.01.13,16:53
bettylou
10.01.13,17:25
t mob, orange, O2, pri sťahovaní máš trošku vyššiu sadzbu :)
neva19
11.01.13,14:29
Ja mám skúsenosť s týmto: http://www.telekom.sk/osobne/internet/mobilny-internet-0-eur/. Je to bez viazanosti, jednoduchá inštalácia.
Doma používam neobmedzený internet, cez kábel, aj wifi, ale pokiaľ cestujem na chalupu, tak beriem so sebou mobilný internet, ktorý si dobíjam podľa potreby. Pri dobití za 25 eur, Ti nabehne kredit 48 eur a má platnosť 1 rok.
vulxy
11.01.13,14:36
zalezi aj na tom kde sa budes zdrziavat.....ja som si kupil od telekom na chalupu reku staci a ani nemam signal,obcas 1 ciarku.....orange je o nieco lepsi ale nie je to ono.....takze aby si nebol sklamany....by som to najprv skusil co to ukaze len tak orientacne na mobile, ....toto plati len ked budes na zapadakove ....vacsie mesta s tym problem nemaju
cerbe
12.01.13,16:43
No ano ale to su vsetko z viazanostou alebo na pausal.Mne ide o to ze kupm nieco ako usb zasuniem a v stanku stieracu zadam a frcim.
buchač
12.01.13,17:21
No ano ale to su vsetko z viazanostou alebo na pausal.Mne ide o to ze kupm nieco ako usb zasuniem a v stanku stieracu zadam a frcim.
...to by si sa teda nastieral ....a potom nasieral zbytočne ....:rolleyes:
misoft
12.01.13,21:45
Iný kraj, iný mrav, iný internet. A silne pochybujem, že niekde vo "vyspelej" krajine existuje internet typu: kúpim USB, šupnem, kúpim stierací lós, zoškriabem, surfujem. Aj v Nemwecku, Rakúsku, Anglicku, Holandsku a pod. si musíš nájsť niekoho, kto ti poskytne internet. Alebo si sadni na lavičku v parku vo Free zóne pri WiFi spote a surfuj.
newmi
14.01.13,09:16
srska
14.01.13,09:43
od telekomu mám ako zicher pre podávanie daňových priznaní - ak by mi vypadlo pripojenie, pc alebo elektrina - https://www.telekom.sk/osobne/internet/mobilne-zariadenia/huawei/e173
draik
14.01.13,09:46
Už tu bol spomínaný mobilný internet 0 od telekomu. Nemá viazanosť ani paušál. Platí sa za to, čo užívateľ presurfuje. V štartovacom balíku je usb modem+karta+menší kredit. Podobne funguje kreditný internet od Orange. O2 má zase "denný" internet- platí sa za každý deň pripojenia, O2 však nemá riadne pokrytie 3G.
Valcake
14.01.13,09:50
...podobné mám aj ja od Orange...na leto na chatu. :)teda ako Telekom..
cerbe
14.01.13,18:15
No cyprus je za opicami ale toto tu mame,ze kupim stieraciu kartu a ostrov cez wifi mam vsade kde som a ani nedokupujem nejake usb zariadenie.
newmi
14.01.13,20:41
to bude tym, ze to je maly ostrov (voci Slovensku), tam mozu wifi pokryt cele uzemie a fungovat ako pises