džeár
10.01.13,17:50
Založil som si s.r.o. a mám pár otázok s ktorými si neviem poradiť.

Medzi činnosti ktoré budem vykonávať , mám zaradenú aj činnosť , / Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom /

Totižto máme nehnuteľnosť (dom), my v ňom ale nebývame, v ktorom je priestor (izba) kde mám vedené aj sídlo s.r.o.
V tom dome niekedy chceme prenajať, ( dom sa nachádza pri ter.kúpalisku) jedno, alebo aj druhé poschodie, hosťom ktorý sa chodia kúpať. Chceme si vyhotoviť zmluvu o prenájme, medzi mnou a manželkou a medzi s.r.o.v ktorej vystupujem ako konateľ. Ak by mi prišla kontrola, a budem mať akurát hostí, (budem mať na parkovisku autá) ako mám postupovať, musím mať aj knihu ubytovania? Treba mi hygienu? Alebo, ako mám argumentovať, že mám napr. obchodných partnerov? Môžu si to u hostí overiť? Obťažovať ich? Alebo mi treba doložiť do činnosti s.r.o. ubytovacie služby a hostí zapisovať do knihy ubytovania, zavolať hygienu, prevádzkový poriadok, cudzinecká polícia atď.
CHcem si označiť aj sídlo spoločnosti tabuľkou na bráne ,no neviem čo tam všetko musí byť uvedené, môže tam biť napísané aj Apartmány Shalom, alebo to radšej nepísať.