ironman666
11.01.13,00:47
Ako je to s dočasným ambulantným predajom?
Môj priateľ mi ponúkol možnosť robiť bufet na hudobnom koncerte (festivale). Vlastníme malú krčmu, máme reg. pokladnicu. Čo všetko potrebujeme k tomu, aby sme mohli predávať na takejto akcii? Komu všetkému o tom treba dať vedieť? (alebo to robí organizátor akcie?). Jednalo by sa len o alko-nealko, pivo a víno a nejaké cukrovinky a slané veci (chipsy a tak), žiadne varené či hotové jedlá. Išlo by iba o túto jednu akciu,- v budúcnosti možno častejšie.
Ešte sa chcem spýtať,- máme iba jednu fisk.reg. pokladnicu, ktorá je v krčme - ako sa to dá spraviť, aby som mohol predávať na tom koncerte a súčastne bola otvorená aj krčma, dá sa to nejako???
Alebo musím kôly tomu krčmu zatvoriť, alebo treba mať 2 fisk.reg.pokladnice. Nestačilo by na tej akcii (19.00h) dočasne vydávať iba príjmové bločky a keby sa krčma zatvorila (cca. o 22.00) tak by som priniesol pokladnicu a dodatočne to tam ponahadzoval?
Ďakujem za všetky príspevky, hlavne od Tých čo majú s takýmto predajom skúsenosti.
blavaciko
11.01.13,14:53
na kazdom predajnom mieste potrebujes mat v case predaja registracnu pokladnu, ktora je zaregistrovana na danu prevadzku prip. ambulantny predaj... takze bud pokladnu z krcmy preregistrovat na ambulantntu a krcmu na tu dobu zavriet, alebo kupit novu pokladnicu...

leda by si bola zivnostnik ZTP