Monika59
11.01.13,15:21
Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
Tweety
11.01.13,14:39
Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
Tu neodpovedáme priamo formou mailov, ale priamo na stránke porady radíme. A len taká poznámočka, musí to v prvom rade riešiť ten, ktorému bola poskytnutá. A k tej druhej otázke, kde získať peniaze na splácanie? Asi najlegálnejšie to bude tak, že z príjmov z práce, alebo z podnikania. PS. a stačí, keď svoju otázku zadáš len raz.
Monika59
11.01.13,14:53
pardon, a ďakujem za upozornenie.
Čo sa týka hypotéky, ja na splácanie peniaze mám. Ale ja ju chcem dostať na svoje meno. ďakujem za porozumenie
Tweety
11.01.13,14:56
pardon, a ďakujem za upozornenie.
Čo sa týka hypotéky, ja na splácanie peniaze mám. Ale ja ju chcem dostať na svoje meno. ďakujem za porozumenieNo pýtala si sa ako získaš peniaze na jej vyplatenie, tak len preto.
draik
11.01.13,17:55
Požiadať banku.
arizona
11.01.13,19:18
Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk
Nepises,preco si ju bral kamarat a nie ty,ak peniaze z hypoteky su pre teba.
Asi si "nepresiel" cez banku,alebo...?

Mal by si ist spolu s kamaratom do banky, kde si vzal hypo a tam dostanes presne informacie.
Monika59
11.01.13,19:38
no, ano nepresiel som v banke pre minulost. A zato trpim aj dnes.A banka mi nechce dovolit prevziat hypo na seba. Preto sa pytam tu na porade ci nahodou niekto nevie ako si s tým poradit.
arizona
11.01.13,19:46
Prepac,odpovedala som ti omylom ako muzovi .

Ak nesplnas podmienky banky, tak zial, nic s tym nenarobis...
buchač
12.01.13,11:20
mimotemy

Dobrý deň, potrebujem poradiť.Prosím poradte mi, ak viete, ako sa dá prevziať hypotéka čo najrýchlejšie ak ju pre mňa zobral kamarát a teda je na jeho mene, a ja ju chcem prevziať na svoje meno, alebo ako získam peniaze na jej vyplatenie? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ. mam1@cenrum.sk

no, ano nepresiel som v banke pre minulost. A zato trpim aj dnes.A banka mi nechce dovolit prevziat hypo na seba. Preto sa pytam tu na porade ci nahodou niekto nevie ako si s tým poradit.
Banka nepripustí ten prevod hypotéky ...to je fakt , ktorý nezmeníš .....

...len malá poznámočka , postreh k tej dnešnej dobe ...
Toho kamaráta si váž ...