jul07
11.01.13,20:48
po RD v októbri som nastúpila naspäť do práce a tam som našla nezrovnalosti napríklad platba odišla dodávateľovi v máji a faktúra nikde ,hľadala som našla zapatrošenú a jasné nezaúčtovanú ja som zaúčtovala v októbri ,a DPH som si odpočítala v okt. ale faktúra má ten dátum z mája ,spravila som správne?teraz mám všetko presne viackrát skontr.sedí to sú tie ,keď som nastúpila
tictac7
11.01.13,20:31
mimotemy registrujem tu Tvoje dosť chaotické otázky už nejakú dobu. Dala som si tú námahu, že som si prezrela Tvoj profil (sranda, že už zmenený), takže, čo vlastne si?! Účtovníčka, PaM-istka, asistentka?! Viem, že si po RD, avšak aj tak si myslím že Ťa to neoprávňuje k tomu, aby si tu zadávala stále nové témy na otázky, ktoré sú už tisíckrát zodpovedané tu a aj inde....a napr. na túto otázku Ti stačí len prečítať 2 paragrafy, ktoré sú vo viac-menej ronakom znení od roku 2004 (a pre Tvoj prípad stále v ronakom znení) - teda dávno pred Tvojim odchodom na RD....
...si účtovníčka?
jul07
12.01.13,18:20
Viac nepíšem dakujem za ochotu ,tažko sa hľadá,ked si začiatočník a som asistentka ,bez ochotných kolegov dakujem a neboj týmto na porade som skončila
jul07
12.01.13,18:29
Neviem ked niekto má 23 rokov tri roky je doma a vráti sa po RD a neviem čo skôr ,učiť sa program fakt niekedy nemám čas hladať tak som myslela že na porade sú ochotní ľudia pomôžu ospravedlňujem sa za moje nezmyselné a chaotické otázky,poradu prenechám profesionálom .za doterajšiu pomoc Dakujem
jul07
12.01.13,19:18
A tomu ,že profil zmenený ja som nemenila nič,ale fakt ma mrzí ,že som Vás zaťažovala ,ja som len asistentka a máme účtovníčku ja pre ňu robím poklady ,a chcela som mať všetko správne ona to ,že chýbali faktúry vždy hovorila kolegyne čo bola namiesto mňa ale nič ,ona čo mala zaúčtovala a jasne ,že správne lebo je profesionálka a mne dali za povinnosť chýbajúce veci zohnať ,preto som sa obrátila na poradu lebo nemohla stále sa pýtať od nej a chcela som ,aby po mne čo najmenej musela opravovať ,aby som si vedela udržať miesto veľa vecí aj som vedela od vás som chcela len potvrdiť a to pre mna bola istota,a fakt celej porade sa ospravedlňujem ,že som zabrala zbytočný priestor a Váš čas ,písať už nebudem ,už len hľadať v príspevkoch
KEJKA
12.01.13,21:30
stále opakuješ, že písať nebudeš a píšeš.
treba trochu aj formulovať a robiť odseky, používať bodky a čiarky, aby príspevok bol prehľadný.
Chceš odpoved, ale otázku sformuluješ tak chaoticky, že je problém sa v nej vyznať.
Hore máš tlačítko hľadať, tam napíš kľúčové slová, ved google hádam tiež používaš, tak vieš, o čom píšem.
Potom klikneš na hľadať a ono ti to vyhodí celý rad príspevkov, ktoré sa tvojho problému viac či menej týkajú - tie si postupne prečítaš a na základe toho sformuluješ prípadne ešte doplňujúcu otázku.