detsky.obchodik
12.01.13,12:54
dobry den, zvazujem otvorenie personalnej agentury. ake nastrahy ma pri tom mozu cakat? coho sa vyvarovat?

dakujem za postrehy a napady
stormcatcher
12.01.13,12:18
dobry den, zvazujem otvorenie personalnej agentury. ake nastrahy ma pri tom mozu cakat? coho sa vyvarovat?

dakujem za postrehy a napady
...ďaľší darmožráč?
detsky.obchodik
12.01.13,12:29
...si si povedal ked si sa pozrel do zrkadla! suhlasim!
Indeed
12.01.13,14:27
dobry den, zvazujem otvorenie personalnej agentury. ake nastrahy ma pri tom mozu cakat? coho sa vyvarovat?

dakujem za postrehy a napady

Vyskúšaj a uvidíš,

ľudia naberajú skusenosti a mudreju

KLONDIKE v tejto oblasti sa skončil pred cca 5 rokmi.
I. V. B.
12.01.13,16:37
Zacnite ako Virtualny asistent pre personalnu agenturu ktora sa Vam paci alebo je najblizsie Vasmu bydlisku. 4-5 dni v tyzdni. dohodnite si osobitne podmienky na SKUSKU V TRVANI 14 DNI. (Ak ste zamestnana tak pokracujte v zamestnani. Ucty treba platit)
Praca: Jeden den u nich vo firme a ostatok z domu. (Cas stravany doma MUSI!!!!) stat za to!!! Nemusim pripominat ze ste na skuske.
Preco ste si zvolili tuto oblast je vasa vec. V takom veku to predsa viete vyuzit vo svoj prospech.
45 rocny clovek ma 30 rokov skusenosti s ludmi na dostatocnej urovni aby sa vedel predat.

Naklady na cely tento cirkus su: mesacny pausal Vasho telefonu!!!

Stante sa nenahraditelnou!!! Ostatne sa vyriesi za jazdy.

Otazka nie je: Kto by zamestnal 40 50 rocnu zenu, ale preco by ste mali pracovat s vasimi skusenostami kazdy den!!!!

Vela zdaru!
detsky.obchodik
12.01.13,17:15
no konecne jeden koment, ktory ma hlavu aj patu! doteraz som stale bola, aj som na volnej nohe. myslim, zeby som sa nezamestnala u personalky. ja viem, ze takto dokazem ziskat najviac skusenosti, ale je mi to akosi proti srsti. neviem ci mi rozumiete, ale radsej sa poucim z vlastnych chyb, resp. z rad inych ako ist pracovat do konkurencie a tvarit sa, ze mam o tu pracu "dozivotny" zaujem.nebojim sa o svoje miesto, o svoju buducnost. len vidim kolko ludi sa boji a cely obchod je stale o vyuzivani strachu. mam podchyteny rakusky trh, navrhuju mi este aby som si urobila nielen sprostredkovanie ale aj personalny lizing. mam vynikajuci kontakt na nemecky trh. vo svajciarsku som tiez osobne bola,ked som videla ake ubytovanie by bolo poskytnute nasim ludom, tak som sa im slusne podakovala, ale nikdy by som tam nikoho neposlala,tam spolupraca nebude ziadna. predrokovane veci su.... len neviem ci aj slovensko robit, ci to uz je plne...a to coho sa mam vyvarovat, naco si dat pozor....
detsky.obchodik
12.01.13,17:17
Zacnite ako Virtualny asistent pre personalnu agenturu ktora sa Vam paci alebo je najblizsie Vasmu bydlisku. 4-5 dni v tyzdni. dohodnite si osobitne podmienky na SKUSKU V TRVANI 14 DNI. (Ak ste zamestnana tak pokracujte v zamestnani. Ucty treba platit)
Praca: Jeden den u nich vo firme a ostatok z domu. (Cas stravany doma MUSI!!!!) stat za to!!! Nemusim pripominat ze ste na skuske.
Preco ste si zvolili tuto oblast je vasa vec. V takom veku to predsa viete vyuzit vo svoj prospech.
45 rocny clovek ma 30 rokov skusenosti s ludmi na dostatocnej urovni aby sa vedel predat.

Naklady na cely tento cirkus su: mesacny pausal Vasho telefonu!!!

Stante sa nenahraditelnou!!! Ostatne sa vyriesi za jazdy.

Otazka nie je: Kto by zamestnal 40 50 rocnu zenu, ale preco by ste mali pracovat s vasimi skusenostami kazdy den!!!!

Vela zdaru!

Re: OTVORENIE PERSONALNEJ AGENTURY
no konecne jeden koment, ktory ma hlavu aj patu! doteraz som stale bola, aj som na volnej nohe. myslim, zeby som sa nezamestnala u personalky. ja viem, ze takto dokazem ziskat najviac skusenosti, ale je mi to akosi proti srsti. neviem ci mi rozumiete, ale radsej sa poucim z vlastnych chyb, resp. z rad inych ako ist pracovat do konkurencie a tvarit sa, ze mam o tu pracu "dozivotny" zaujem.nebojim sa o svoje miesto, o svoju buducnost. len vidim kolko ludi sa boji a cely obchod je stale o vyuzivani strachu. mam podchyteny rakusky trh, navrhuju mi este aby som si urobila nielen sprostredkovanie ale aj personalny lizing. mam vynikajuci kontakt na nemecky trh. vo svajciarsku som tiez osobne bola,ked som videla ake ubytovanie by bolo poskytnute nasim ludom, tak som sa im slusne podakovala, ale nikdy by som tam nikoho neposlala,tam spolupraca nebude ziadna. predrokovane veci su.... len neviem ci aj slovensko robit, ci to uz je plne...a to coho sa mam vyvarovat, naco si dat pozor....
detsky.obchodik
12.01.13,17:19
Vyskúšaj a uvidíš,

ľudia naberajú skusenosti a mudreju

KLONDIKE v tejto oblasti sa skončil pred cca 5 rokmi.
nehladam KLONDIKE... ale kto zamestna 40 -50 rocnu zenu na Slovensku? vidim iba potencial, ale klondike rozhodne nie. skor naopak. s pokorou a respektom pristupujem k tejto oblasti, pretoze sa zaobera tym co clovek po zdravi najviac potrebuje
I. V. B.
12.01.13,18:19
no konecne jeden koment, ktory ma hlavu aj patu! doteraz som stale bola, aj som na volnej nohe. myslim, zeby som sa nezamestnala u personalky. ja viem, ze takto dokazem ziskat najviac skusenosti, ale je mi to akosi proti srsti. neviem ci mi rozumiete, ale radsej sa poucim z vlastnych chyb, resp. z rad inych ako ist pracovat do konkurencie a tvarit sa, ze mam o tu pracu "dozivotny" zaujem.nebojim sa o svoje miesto, o svoju buducnost.(1) len vidim kolko ludi sa boji a cely obchod je stale o vyuzivani strachu. mam podchyteny rakusky trh, navrhuju mi este aby som si urobila nielen sprostredkovanie ale aj personalny lizing. mam vynikajuci kontakt na nemecky trh. vo svajciarsku som tiez osobne bola,ked som videla ake ubytovanie by bolo poskytnute nasim ludom, tak som sa im slusne podakovala, ale nikdy by som tam nikoho neposlala,tam spolupraca nebude ziadna. predrokovane veci su.... len neviem ci aj slovensko robit, ci to uz je plne...a to coho sa mam vyvarovat, naco si dat pozor....

(1) Keby mala Slovac "gule" tak ziadne personalne agentury nepotrebuju.
(2) tomu co ste neskor v odstavci napisali dost nerozumiem. Ide o sprostredkovanie prace v zahranici pre slovakov? (napr opatrovatelky?) ... ved je to momentalne zlata bana....
detsky.obchodik
13.01.13,21:08
(1) Keby mala Slovac "gule" tak ziadne personalne agentury nepotrebuju.
(2) tomu co ste neskor v odstavci napisali dost nerozumiem. Ide o sprostredkovanie prace v zahranici pre slovakov? (napr opatrovatelky?) ... ved je to momentalne zlata bana....

1,...keby ludia mali "gule", nenechaju sa ovplyvnovat farmaceutickym priemyslom
...keby ludia mali "gule", nenechavali by sa tak ovplyvnovat reklamou
...atd...atd...atd...
2., ano,to je oblast, ktoru mam predrokovanu
Indeed
15.01.13,07:37
pozerám,že sa tu zametalo....

ano personalne agentury robia nie veĺmi čistý biznis...

a práve činnosť personalnych agentur vyrazne prispieva k znižovaniu miezd za prácu všeobecne...