Llívia
14.01.13,12:42
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.


A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr. :cool:


Prosím, držte sa zadania témy, lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem :)
Kľudne píšte vaše názory K TÉME, ale som zvedavá najmä na názor kompetentných :)
Llívia
14.01.13,11:44
LukyKs (http://www.porada.sk/member.php?u=290091)http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.pngJunior Member Členom od 13.01.13
Re: Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" II


Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel - - - - ako aj táto téma


A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO - - - - čo je teba do toho, že prečo



Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba...
Bez komentára nemusí byť jasné to, čo som zvýraznila. Tak preto ma je do toho, že prečo :)
srska
14.01.13,11:45
ktorej zadanej otázky?
Llívia
14.01.13,11:52
ktorej zadanej otázky?
Nerozumiem tvojej otázke.
srska
14.01.13,11:56
Nerozumiem tvojej otázke.llívia, ja zas v tvojom prvom príspevku nevidím otázku - enem text: "
Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo ....." preto sa pýtam
buchač
14.01.13,11:59
...
lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem :)
kuk ....1 vyriešené......

Koho že to niečo svrbí ??? :rolleyes:
Stefan2005
14.01.13,12:16
... niekedy mám chuť navrhnúť aj obmedzenie počtu nových tém, ktoré môže člen za jeden deň (pre niektorých aj za 1 týždeň) pridať na jeden príspevok...;)
Paula
14.01.13,13:01
Súhlasím, pokiaľ ide o "hlúposti"...ale kto by robil "sito"?
Llívia
14.01.13,14:54
llívia, ja zas v tvojom prvom príspevku nevidím otázku - enem text: "
Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo ....." preto sa pýtam
Opravené :)
Llívia
14.01.13,14:55
mimotemy
... niekedy mám chuť navrhnúť aj obmedzenie počtu nových tém, ktoré môže člen za jeden deň (pre niektorých aj za 1 týždeň) pridať na jeden príspevok...;)
Pridaj k návrhu ešte aj obmedzenie počtu kliknutí na "Vyriešené" a máš moju podporu :)
Llívia
14.01.13,15:34
Alaya1 13:53, Monika Kováčová 17:02, Mzdarka renca 17:08
Llívia
14.01.13,15:38
Požiadala som o znovu otvorenie témy + chronického klikača nahlásim adminovi :-)