mapope
14.01.13,14:34
Prosím o radu:

Robím rezervu na nevyčerpanú dovolenku za.r 2012 a niektorí zamestnanci majú vyšší priemer ako je stanovený max. VZ na Sociálnu a zdravotnú poisťovňu.

Chcem sa opýtať či odvody sa počítajú z max. VZ nevyčerpanej dovolenky a či mám uvádzať max. VZ na r. 2013 alebo za r. 2012, keď rátam nevyčerpanú dovolenku za r.2012.


ďakujem
LJ
KEJKA
14.01.13,13:37
max za rok 2012 - to je náklad roka 2012.
Stefan2005
14.01.13,13:48
... dovolím si otázku:

rezervu na odvody z nevyčerpaných dovoleniek tvoríte zvlášť pre každú jednu zdravotnú poisťovňu, resp. jednotlivé fondy sociálnej poisťovne, alebo len jednou sumou vo výške 35,2% ????
Tweety
14.01.13,13:50
... dovolím si otázku:

rezervu na odvody z nevyčerpaných dovoleniek tvoríte zvlášť pre každú jednu zdravotnú poisťovňu, resp. jednotlivé fondy, alebo len jednou sumou vo výške 35,2% ????
Ešte to tak, a načo by to bolo dobré? Spolu za všetky na jednom analytickom účte. ALe ak chceš mať presný prehľad, nič Ti nebráni v tzv. hrajkaní sa. Veď aj rezervy na dovolenku sú na jednom účte? Či máš každého zamestnanca na osobitnom?
Stefan2005
14.01.13,14:18
... no rád čítam, a našiel som aj takýto názor (k rezerve na odvody):

"To áno, ale odvody rozúčtovávam na každú ZP osobitne a tiež za zamestnancov a spoločníkov. A pri spracovávaní výplat viacerým firmám a ešte aj účtovaní, myslím tým jednoduché a podvojné účtovníctvo tiež viacerým firmám, tak to trošku zdržuje...."

https://forum.datalock.sk/viewtopic.php?f=10&t=1001

takže som to nadhodil ako otázku, či ešte niekto tak....
Stefan2005
14.01.13,14:25
... ešte ma tak napadá k odvodom iba z max-vymeriavacieho základu, že prečo mám byť škodový v tomto roku, keď napr. v ďalšom roku vyčerpajú zamestnanci svoje dovolenky po častiach a budú mať len taký príjem, že tým ani raz neprekročia max vymeriavací základ ???
Tweety
14.01.13,14:26
... ešte ma tak napadá k odvodom iba z max-vymeriavacieho základu, že prečo mám byť škodový v tomto roku, keď napr. v ďalšom roku vyčerpajú zamestnanci svoje dovolenky po častiach a budú mať len taký príjem, že tým ani raz neprekročia max vymeriavací základ ???
Niekde som čítala, že odvody v takej výške, ako k jednotlivým náhradám vypočítame. Tam by sa nemal brať max. VZ.
Tiež som nikdy nepočítala max. VZ. Veď dovolenky nebudú čerpané naraz ale postupne.
Lucia Lafkova
17.01.13,07:58
Ešte mám jeden dotaz. Robím rezervu na nevyčerpanú dololenku a chcem sa uistiť, či som uviedla správny priemerný zárobok. Pracovníčka išla 15.02.2012 na materskú dovolenku, čiže priemer za 4. štvrťrok jej nevypočítalo, ja som stanovila priemerný zárobok kt. som použila vo výplate za január 2012. Neviem je to správne??
Tweety
17.01.13,08:30
Ešte mám jeden dotaz. Robím rezervu na nevyčerpanú dololenku a chcem sa uistiť, či som uviedla správny priemerný zárobok. Pracovníčka išla 15.02.2012 na materskú dovolenku, čiže priemer za 4. štvrťrok jej nevypočítalo, ja som stanovila priemerný zárobok kt. som použila vo výplate za január 2012. Neviem je to správne??
Nie, nesprávne. Použiješ pravdepodobný. Postupuješ podľa §134 ZP
(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
Lucia Lafkova
17.01.13,08:42
čiže ak pracovala ešte január-február-marec 2012 t.j 15.03.2012 tak použijem toto obdobie pre výpočet priemerného zárobku, a použijem to pri výpočte rezervy na nevyčerpané dovolenky k 31.12.2012
Tweety
17.01.13,08:43
čiže ak pracovala ešte január-február-marec 2012 t.j 15.03.2012 tak použijem toto obdobie pre výpočet priemerného zárobku, a použijem to pri výpočte rezervy na nevyčerpané dovolenky k 31.12.2012
Pre výpočet platí bod 3.
Lucia Lafkova
17.01.13,09:01
dakujem
Lucia Lafkova
17.01.13,09:12
ja som vypočítala ten priemerný zárobok za predchádzajúce obdobie 01.02.03/12 , kde naposledy pracovala.od 15.03.2012 nástup na Materskú dovolenku.
Sika3008
04.02.13,17:27
Poprosím o radu:

Rezerva sa tvorí na nevyčerpanú dovolenku, to mi je jasné; ale tvorí sa na celý zostatok dovolenky k 31.12 alebo len na zostatok, ktorý si pravdepodobne zamestnanec vyčerpá (druhá časť je výklad jednej daňovej poradkyne :-)).
Mám jednoosobové s.r.o. a spoločníci sú tam zamestnanci, každý mesiac sa ich pýtam či im mám dať dovolenku, ale väčšinou je odpoveď "však som celý mesiac pracoval".
Ďakujem.
Tweety
04.02.13,17:30
Poprosím o radu:

Rezerva sa tvorí na nevyčerpanú dovolenku, to mi je jasné; ale tvorí sa na celý zostatok dovolenky k 31.12 alebo len na zostatok, ktorý si pravdepodobne zamestnanec vyčerpá (druhá časť je výklad jednej daňovej poradkyne :-)).
Mám jednoosobové s.r.o. a spoločníci sú tam zamestnanci, každý mesiac sa ich pýtam či im mám dať dovolenku, ale väčšinou je odpoveď "však som celý mesiac pracoval".
Ďakujem.
Rezervy tvoríš na nevyčerpanú dovolenku k 31.12. Takže ak napr. mu z dovolenky na rok 2012 ostalo 10 dní, tak na 10 dní bude rezerva, samozrejme k tomu aj odvody.
Sika3008
04.02.13,18:14
Ide o to , že keď majú zostatok dovolenky k 31.12. 31 dní t.j. 6 dní z roku 2011 (tá im asi prepadne) a 25 dní z roku 2012.
Vytvorím rezervu na celých 25 dní aj keď viem, že si to nevyčerpajú?
Ďakujem.
KEJKA
04.02.13,23:11
podľa ZP zam-eľ je povinný nariadiť dovolenku, takže aké vedomé nevyčerpanie máš na mysli? Obchádzaním ZP?
Sika3008
05.02.13,08:11
Väčšina konateľ ov ma v s.r.o.pracovnú zmluvu, keď robím mzdy pošlem mail kto mal kedy dovolenku resp. platené voľno a odpoveď je celý mesiac som bol v práci.
Keď si on sám nenariadi dovolenku tak kto mu povie, že teraz máš dovolenku? Ja sa im snažím dať dovolenku podľa toho, že napr.netankovali, nemám bloky na iné nákupy ale nedá sa to vždy; a potom im zostáva nevyčerpaná dovolenka.
Tak som mala dilemu či mám tvoriť rezervu na celú nevyčerpanú dovolenku aj keď ju v budúcom roku nevyčerpajú alebo len na časť.:confused:
Pri klasických zamestnancoch tento problém nevzniká, len pri vedúcich pracovníkoch. :)
Stefan2005
05.02.13,10:15
Väčšina konateľov ma v s.r.o.pracovnú zmluvu, keď robím mzdy pošlem mail kto mal kedy dovolenku resp. platené voľno a odpoveď je celý mesiac som bol v práci....
Keď si on sám nenariadi dovolenku tak kto mu povie, že teraz máš dovolenku?...Pri klasických zamestnancoch tento problém nevzniká, len pri vedúcich pracovníkoch...

...problematických sa netreba pýtať, automaticky im treba dať každý mesiac 1-2 dni dovolenky, (samozrejme na začiatku na tento postup ich upozorniť) a je po problémoch ;).
veronikasad
05.02.13,10:23
...problematických sa netreba pýtať, automaticky im treba dať každý mesiac 1-2 dni dovolenky, (samozrejme na začiatku na tento postup ich upozorniť) a je po problémoch ;).
Ak funguje "cestovná turistika" nie každý konatel s takýmto postupom bude súhlasiť (využitie súkr.mot.vozidla na prac.ceste je najlacnejším zdrojom príjmu konatela)
mimiss
21.02.13,13:13
chcem sa spýtať nie priamo k rezervám na dovolenku v tom mám jasno len stále bádam tu po porade ako zaučtovať mzdy za december ktoré budú vyplatené v januári..dám hrubé mzdy v starom roku ako náklad a vnovom roku 2013 ako vydavok ?dakujem veľmi pekne za radu
Tamila
21.02.13,13:20
chcem sa spýtať nie priamo k rezervám na dovolenku v tom mám jasno len stále bádam tu po porade ako zaučtovať mzdy za december ktoré budú vyplatené v januári..dám hrubé mzdy v starom roku ako náklad a vnovom roku 2013 ako vydavok ?dakujem veľmi pekne za radu
Uveď či sa jedná o PÚ alebo JÚ, lebo je v tom rozdiel.
Došlo mi, že keď robíš rezervy na dovolenku, jedná sa o PÚ, takže decembrové mzdy zaúčtuješ do nákladov toho roka, ktorého sa týkajú (2012).
Tweety
21.02.13,13:38
chcem sa spýtať nie priamo k rezervám na dovolenku v tom mám jasno len stále bádam tu po porade ako zaučtovať mzdy za december ktoré budú vyplatené v januári..dám hrubé mzdy v starom roku ako náklad a vnovom roku 2013 ako vydavok ?dakujem veľmi pekne za radu
Náklad a výdavok, prakticky jedno a to isté. Výdavok v JÚ a náklad v PÚ. Zrejme účtuješ PÚ. Takže nemôžeš to mať zaúčtované dvakrát. Ak sú to mzdy za dec. majú byť zaúčtované do dec. Ich vyplatenie už nie je nákladom, ani výdavkom. Je to len úhrada záväzku.
mimiss
21.02.13,17:08
Náklad a výdavok, prakticky jedno a to isté. Výdavok v JÚ a náklad v PÚ. Zrejme účtuješ PÚ. Takže nemôžeš to mať zaúčtované dvakrát. Ak sú to mzdy za dec. majú byť zaúčtované do dec. Ich vyplatenie už nie je nákladom, ani výdavkom. Je to len úhrada záväzku.


no mala som tu na porade takú radu že mzdy na konci roka dať ako náklad budúcich období lebo vlastne ich vyplacam a uhradzam poistne až buduci rok..tak ako potom?dufam že nerobím chybu ale mzdy robievame až okolo 20..tak napr.za november ich robim 20.decembra aj ich zaučtujem v decembri tak ako ich spracujem..tak aj december by som mala učtovať v januari nie
Tweety
21.02.13,17:09
Nie, nepozeráš sa na to správne. Mzdy za november patria do nov., tie decembrové do decembra. Určite to nie sú náklady BO. PS a bola by som, keby si pripojila ten link na tú radu.
mimiss
21.02.13,17:13
Nie, nepozeráš sa na to správne. Mzdy za november patria do nov., tie decembrové do decembra. Určite to nie sú náklady BO.

ale ked už mám doučtovaný mesiac a mzdy robim ovela neskôr ako to potom dostanem do toho mesiaca predtým?
mimiss
21.02.13,17:19
ale ked už mám doučtovaný mesiac a mzdy robim ovela neskôr ako to potom dostanem do toho mesiaca predtým?

joj ta rada bola ešte na začiatku ked som začala učtovať v juli a odvtedy som to nejako neriešila až teraz ked robim koniec roka tak mi to nejako nesedi
Tweety
21.02.13,17:31
joj ta rada bola ešte na začiatku ked som začala učtovať v juli a odvtedy som to nejako neriešila až teraz ked robim koniec roka tak mi to nejako nesedi
Určite to bolo v inej súvislosti, alebo si to pochopila nesprávne, lebo tak, ako to prezentuješ, sa to neúčtuje.
Aljok
21.02.13,17:45
ale ked už mám doučtovaný mesiac a mzdy robim ovela neskôr ako to potom dostanem do toho mesiaca predtým?

A ako potom účtuješ daň z príjmu keď DP urobíš až v marci?
Pedsa interným dokladom.
mimiss
21.02.13,20:19
[QUOTE=Tweety;2257861]Určite to bolo v inej súvislosti, alebo si to pochopila nesprávne, lebo tak, ako to prezentuješ, sa to neúčtuje.[/QUOTE

no pekne..tak potom celú dobu to učtujem zle..tak teraz ked nový mesiac si učtujem priebežne ako dám ID do starého mesiaca mzdy aby mi to čiselne sedelo..
mimiss
21.02.13,20:31
A ako potom účtuješ daň z príjmu keď DP urobíš až v marci?
Pedsa interným dokladom.

hej interným dokladom len stale nerozumiem tomu ako potom čislovanie ID ked mám doučtovaný januar,februar čo potom ked sa zaučtuje do decembra či čislovanie nevadi a všetky zmeny vykonané v starom roku sa prenesú aj do nového roka..robim učtovníctvo v začiatkoch tak troška mám v tom zmätok
Tamila
21.02.13,20:45
hej interným dokladom len stale nerozumiem tomu ako potom čislovanie ID ked mám doučtovaný januar,februar čo potom ked sa zaučtuje do decembra či čislovanie nevadi a všetky zmeny vykonané v starom roku sa prenesú aj do nového roka..robim učtovníctvo v začiatkoch tak troška mám v tom zmätok
Na každý rok máš novú číselnú radu všetkých dokladov, aj interných. V januári a februári už účtuješ v novej číselnej rade a účtovné prípady týkajúce sa decembra zaúčtuješ ID číslovanými v minulom roku. Keď vytlačíš denník, musí ti vytlačiť iba jeden rok.
mimiss
21.02.13,21:26
Na každý rok máš novú číselnú radu všetkých dokladov, aj interných. V januári a februári už účtuješ v novej číselnej rade a účtovné prípady týkajúce sa decembra zaúčtuješ ID číslovanými v minulom roku. Keď vytlačíš denník, musí ti vytlačiť iba jeden rok.

ked som to minuly rok učtovala tak chybne bude stým nejaký problem?podla môjho názoru by ani nemusel nakolko sa to týka toho roka a neprechádza do noveho či to bude treba opraviť no hádam nie lebo mám o robotu postarané
Tweety
22.02.13,17:18
ked som to minuly rok učtovala tak chybne bude stým nejaký problem?podla môjho názoru by ani nemusel nakolko sa to týka toho roka a neprechádza do noveho či to bude treba opraviť no hádam nie lebo mám o robotu postarané
V účtovníctve účtujeme dátumom uskutočnenia účtovného prípadu, a teda je chybou účtovať prípad, ktorý nastal napr. v januári až vo februári.
mimiss
22.02.13,19:21
V účtovníctve účtujeme dátumom uskutočnenia účtovného prípadu, a teda je chybou účtovať prípad, ktorý nastal napr. v januári až vo februári.

A co by ste mi poradili ako najlepsie riesenie?
mimiss
24.02.13,17:38
A co by ste mi poradili ako najlepsie riesenie?

neporadi nikto??
mimiss
24.02.13,22:08
prosim vás a neporadíte mi ako to čo najlepšie poriešiť.dakujem za radu
ingak
25.02.13,21:32
Internym dokladom k 31.12.2012 zauctujes mzdy do nakladov za 12/2012. Ku konci roka zostane zaväzok voci zamestnancom a v 1/2013 vyplata miezd a zaväzok sa zrovna. Tak ti radili uz Tweety aj Tamila.
mimiss
25.02.13,21:51
Internym dokladom k 31.12.2012 zauctujes mzdy do nakladov za 12/2012. Ku konci roka zostane zaväzok voci zamestnancom a v 1/2013 vyplata miezd a zaväzok sa zrovna. Tak ti radili uz Tweety aj Tamila.

hej to viem poriešiť to som pochopila...len ako poriešiť to učtovanie za minulý rok ked som to učtovala zle či stým niečo robiť alebo nechať tak