rmozolik
15.01.13,10:55
Pozdravujem vsetkych. Obraciam sa tu na potencionalnych investorov, ktory by chceli podporit, investovat do dalsej oblasti. Som konstrukter, posobil som aj v oblasti obchodu (hladanie zakazok, softver, konstrukcna kancelaria), mam mnozstvo kontaktov, z ktorych by sa dalo vytazit a rozbehnut konstrukcno-vyvojovu kancelariu. Navyse, mam aj konkretne nejake dopyty na zakazky, ktore mi chodia, no z dovodu kapacitneho, financneho nemam sancu obstat vo vyberovych konaniach.
Hladam touto cestou investora, ktory by chcel podporit viziu zalozenia konstrukcno-vyvojovej kancelarie pre strojarstvo so zameranim na vyvoj, konstrukciu, zabezpecenie vyroby pre koncoveho zakaznika, spolocnosti, spolu s predajom a podporou softverovych rieseni pre podporu konstrukcie, vyvoja, vyroby, marketingu (katalogove riesenia pre konstrukterov a vyrobne firmy).
Mam konkretne zakazky, za ktore sa ako sukromna osoba neviem, ani nemozem postavit, zaroven privitam aktivnych konstrukterov, ktory sa chcu osamostatnit, zacat makat na svojom, a pomoct mi vybudovat konstrukcnu kancelariu. Dakujem, Mozolik
MRichardM
16.01.13,11:56
Napíšte mi prosím bližšie informácie, o výške požadovanej investície na mail. moroz.richard@gmail.com
I. V. B.
18.01.13,22:32
Velmi rozharana prezentacia. Ked chce sikovny clovek, (ktory ovlada "svoje remeslo" velmi dobre) pozicat peniaze, tak je prirodzene ze nemusi byt rodeny obchodnik. Vtedy sa jeho sposob prezentacie da prepacit. A da sa mu poradit.

Ak vsak v tom istom odstavci spomina ze posobil aj v obchode, potom celkovy dojem posobi naivne.
Je to tuctove a nezaujimave.
Preco si nenechate od niekoho poradit predtym, nez zverejnite pre vas tak dolezitu spravu?
rmozolik
20.01.13,12:43
Pozdravujem vsetkych prispievatelov. Chcem len zareagovat na posledny prispevok od clena I.V.B.
Ad. 1: Ja som ziadnu prezentaciu nikde zatial nezverejnil,ani neposielal.
Ad. 2: Ak mi chcete poradit, tak mi poradte, ked mate skusenosti, privitam ich, ked mate rady, taktiez. Ale ak okrem niecoho napomocneho nemate nic, tak nehodnodte, ci je moj prispevok tuctovy, naivny, alebo neviem aky.
Ad. 3: ja viem aj sam zhodnotit, co mozem na takychto forach zverejnit, co nie, som si plne vedomy, co som pisal a napisal.
Portal porada.sk je prave na to urceny, aby som si poradil a nechal poradit, a to aj robim, hladam informacie, partnera, investora a spolu s tym aj informacie.
Ak ste uz v tejto problematike zbehli, tak mi poradte, ked chcete, ale hodnotenie mojho prispevku, jeho styl, vety,...atd. si nechajte prosim pre seba.
Dakujem za pochopenie.
I. V. B.
22.01.13,12:39
Prosim poslite mi co mate pripravene... emailom. Dam Vam k tomu spatnu vazbu.
rmozolik
05.03.13,08:11
Dobry den, prosim poslite mi na Vas email, pisali ste mi, ze Vam mam poslat, co mam rozpracovane, ze sa mi k tomu vyjadrite, len nemam Vas email. Dakujem, Mozolik
Miroslav Mišek
15.12.15,14:02
Je to ešte aktuálne? Ozvite sa mi na miroslav.misek84@gmail.com a určite sa môžeme nejak dohodnúť