sascha55
16.01.13,07:57
Ahojte poradaci.
Dufam ze neporusim ziadnu politiku tohto servra. Len by som chcela upozornit na moznost zisku 25e od mBanky.
Pozyvam Vas aby ste si zriadili ucet v mbank a dostanete 25 eur. A za kazdeho koho tiez odporucite dostanete tiez 25 eur cize 25+25= 50 eur
Ako na to? Je to uplne jednoduche,
1, kliknem na link:, http://www.mbank.sk/individualni/mkonto/
2, kliknem na: Chcem ucet mKonto
3,zvolim typ ziadosti: Uplna ziadost
4, vyplnim udaje
5, v casti:,, Promo akcia,, zadam telefone cislo odporucatela bez nuly 907697112 (to je moje cislo; po registracii tu budete uvadzat uz svoje cislo); ked mate znameho co ma ucet v mbanke tak dajte jeho cislo bez nuly a pomozete aj jemu a aj sebe.
6, zmluva mi bude bezplatne dorucena kurierom
A tak ste zarobili 25 eur za otverenie uctu v mBank. Odporucajte dalej a za kazdeho dostanete tiez 25 eur ak si zriadi ucet cez Vas

Otvorenie uctu : zadarmo
vedenie uctu: zadarmo
zrusenie uctu: zadarmo



Ja mam ucet v mBank uz viac ako 2 roky a neplatim ziadne poplatky. Mozem Vam to iba odporucat. Zriadte si ucet a dostanete aj Vy 25 eur odporucajte to dalej a dostanete 25 eur za kazdeho. Akcia plati od 15.1 cca 3 mesiace.
freddy87
16.01.13,07:46
Ako ti môžeme poradiť?

Inzercia je inde !!!
Xanti
16.01.13,07:57
Niekto chce zarábať, aj ja ale oslovila som si ľudí v okolí a netravujem cudzích. Mimochodom ak by niekto chcel moje doporučenie číslo poskytnem hehe. :---
misomiso
16.01.13,07:58
Myslis, ze sa mi oplati pre 25 EUR prechadzat do banky, do ktorej nechcem ist?
sascha55
16.01.13,08:06
ahojte
tato tema nebola dana za ucelom inzercie - ale informacia o moznom zisku, malom, ale na ulici na zemi ho lezat nenajdem. ja osobne by som tento typ informacie uvitala vzdy. uviedla som tam kamosove cislo. ale v postupe som uviedla ze treba dat svojho znameo - zase nie kazdy moj znamy ma ucet v mbanke.
co sa tyka toho ci sa oplati ist do inej banky alebo nie - nikde nie je uvedene ze mate ist k inej banke. ja som otvorila jeden ucet svojej mame (uz jeden ucet ma). po tom co pridu tie slubene peniaze na ucet tak si ich prevediem a ucet dam zrusit.
misomiso
16.01.13,09:35
A keby si tak radsej investovala cas a namahu do rozmyslania, ako si zarobit 25 EUR? Mozno by si casom zistila, ze si chopna si zarobit aj tolko, ze tych 25 EUR ti vobec nestoja za namahu.
expeeert
16.01.13,09:44
ahojte
co sa tyka toho ci sa oplati ist do inej banky alebo nie - nikde nie je uvedene ze mate ist k inej banke. ja som otvorila jeden ucet svojej mame (uz jeden ucet ma). po tom co pridu tie slubene peniaze na ucet tak si ich prevediem a ucet dam zrusit.

Nuž neštudoval som podmienky banky - nechce sa mi, ale myslím, že banka zase nie je tak sprostá žeby si to nejako neošetrila vo svojich podmienkach, aby zabránila takýmto špekuláciám...
Nandrolon
16.01.13,10:00
banka získa tvoje osobné údaje, takže aj keď zrušíš zmluvu, banke stále ostáva niečo "cenné"...
Katy a R
16.01.13,10:08
Nuž neštudoval som podmienky banky - nechce sa mi, ale myslím, že banka zase nie je tak sprostá žeby si to nejako neošetrila vo svojich podmienkach, aby zabránila takýmto špekuláciám...

a ešte to sem kľudne "zavesí" ... a aj s číslom svojho kamoša:eek:.

tak keby toto mne urobila kamoška - tak ju veru pošlem do... teplých krajín!!!! (veľmi, veľmi miernučko povedané:D)

a info pre zadávateľku, aby si si nemyslela, že nie sme informovaní - všetci dostali mail od banky;) .. a reklama tiež beží
oprava - všetci klienti banky ...
Katy a R
16.01.13,10:10
pre niekoho sa oplatí... :)
Nandrolon
16.01.13,10:37
ja nie, pretože nie som ich klient :-)
sascha55
16.01.13,13:12
ani ja som takyto mail nedostala lebo nie som este klientkou banky.
sascha55
16.01.13,13:15
misomiso
som v takej situacii ze 25 EUR mi stoji za namahu zalozit a zrusit ucet. Dost casu som stravila aj uvazovanim ako zarobit hoci iba 25 EUR. ale nenasla som jednoduchsi sposob. Ked mas napad tak sa ohlas. Mna to len potesi. Rada vyuzijem Tvoju cennu radu.
sascha55
16.01.13,13:18
Katy a R

ja nie som klientom uvedenej banky. informaciu som dostala nahodne.
Mna len potesi ked sa taketo info nedozviem na konci kampane.
ivustek
17.01.13,09:32
takže namiesto 25€ už dajú len 15€ a predpokladám, že nakoniec nedajú nič a budú mať o pár klientov viac
blavaciko
17.01.13,09:37
Katy a R

ja nie som klientom uvedenej banky. informaciu som dostala nahodne.
Mna len potesi ked sa taketo info nedozviem na konci kampane.

tak si zaloz ucet a budes klientom ;) a potom nam sem nezabudni napisat svoje telefonne cislo, aby sme tam mali co zadat...
Nandrolon
17.01.13,10:22
už to aj ošetrili dodatkom, dátum trvania súťaže "do odvolania" a účet nie je možné zrušiť pred ukončením súťaže...
Stanislav 1975
17.01.13,10:48
Celá M bank je obyčajná neseriozna banda a potvrdili to dneska,tými čachrami- machrami- mali by za to odtiaľ pár ľudí vyhádzať, je to banda obyčajná...
Nandrolon
17.01.13,10:59
je strašne čudné to, že podľa toho dodatku aj tí, čo to uzatvorili pre 25 + 25 eur napr. 15.1.2013 dostanú iba 15 + 15 eur, to už zaváňa podvodom...

Bol by som zvedavý, koľko naozaj dostanu tí, ktorí to uzavreli toho 15.1.13...
Xanti
17.01.13,11:03
je strašne čudné to, že podľa toho dodatku aj tí, čo to uzatvorili pre 25 + 25 eur napr. 15.1.2013 dostanú iba 15 + 15 eur, to už zaváňa podvodom...

Bol by som zvedavý, koľko naozaj dostanu tí, ktorí to uzavreli toho 15.1.13...
A prečo potom na blogu je napísané

Od dnešného dňa získava klient, ktorý odporučí mKONTO svojim známym odmenu vo výške 15€. Rovnakú sumu pripíšeme na účet nového klienta. Nové podmienky platia pre žiadosti od polnoci z 16.1 na 17.1.2013. Akcia platí do odvolania.

A v dodatku bod č. 3 je to isté čo v Blogu ... joj Nandrolon nepanikar. :D
xtriadax
17.01.13,11:08
Celá M bank je obyčajná neseriozna banda a potvrdili to dneska,tými čachrami- machrami- mali by za to odtiaľ pár ľudí vyhádzať, je to banda obyčajná...

mimotemy no neviem. Využívam u nich súkromný aj podnikateľský účet asi 3 roky a žiadny problém som zatiaľ nemal.
Nandrolon
17.01.13,11:29
A prečo potom na blogu je napísané

Od dnešného dňa získava klient, ktorý odporučí mKONTO svojim známym odmenu vo výške 15€. Rovnakú sumu pripíšeme na účet nového klienta. Nové podmienky platia pre žiadosti od polnoci z 16.1 na 17.1.2013. Akcia platí do odvolania.

A v dodatku bod č. 3 je to isté čo v Blogu ... joj Nandrolon nepanikar. :D

- ešte som si nestihol zmluvu uzavrieť....

Ináč teraz som to čítal až do konca, tak máš pravdu, na konci je to napísané že do polnoci..... atď...
Katy a R
18.01.13,19:27
- a už je to zrušené úplne!! ... ešte tak 2,5 hodiny akcia trvá ..
blavaciko
18.01.13,21:34
a uz bezi poslednych 25 minut ;)