gigim
16.01.13,09:41
Chcela by som poprosit niekoho o radu. Mojmu manželovi účtovníčka ešte urobí ročnú závierku, odovzdá doklady a končí. Tento rok by som to chcela začať robiť ja. Potrebujem sa zorientovať a nasmerovať, kde vlastne začať a ako. Nikdy som takto samostane firmu nerobila.Mám nejaké skúsenosti, ale neviem čoho sa na začiatku chytit. Ďakujem za radu, ak niekto napíše :)
veronikasad
16.01.13,08:44
gigim
16.01.13,13:27
ďakujem za nasmerovanie, prebrázdila som to tu, dokonca viac som našla ešte na "začiatočník v jednoduchom účtovníctve" :)
veronikasad
16.01.13,13:33
ďakujem za nasmerovanie, prebrázdila som to tu, dokonca viac som našla ešte na "začiatočník v jednoduchom účtovníctve" :)
V akom účtovnom SW robíš ? Veľa informácii nájdeš aj primo pri konkrétnych účtovných SW.
gigim
17.01.13,19:36
Ďakujem. Zatiaľ sondujem, premýšlala som vážne nad ALFOU,stiahnem zatial DEMO verziu. Takže pri konkret.SW? skusim pozriet a ešte raz díky za rýchle reagovanie :)
gigim
17.01.13,19:38
ozaj a zháňala som aj knihu Jednoduché účtovníctvo - praktický sprievodca. Nikde nemožem zohnať. Popr.nepoznáš niečo, čo by ma na začiatku nejak nasmerovalo, najradšej by som mala niečo v rukách na prečítanie a rýchlu navigáciu :)