niesisam
17.01.13,11:19
Zbieram názory,aby som vedel aký je daný stav v republike, kedže chcem túto oblasť posunúť aj pre podnikateľov malých aj stredných - velké firmy a podniky alebo inštitúcie už majú on line prenosy - my iba začíname ale vyzerá to velmi slubne.
Aj videoemaily sa dajú použiť na reklamu a zviditelnenie máte nejaké skúsenosti ? Napíšte díky...:)
lubko6394
24.01.13,08:54
Zbieram názory,aby som vedel aký je daný stav v republike, kedže chcem túto oblasť posunúť aj pre podnikateľov malých aj stredných - velké firmy a podniky alebo inštitúcie už majú on line prenosy - my iba začíname ale vyzerá to velmi slubne.
Aj videoemaily sa dajú použiť na reklamu a zviditelnenie máte nejaké skúsenosti ? Napíšte díky...:)

Skúsenosti mám. Podchvíľu mi mailuje nejaký trottel senzačné ponuky na zdravú vodu, viagru, milióny z banky v Anglicku, Singapúru....
Aj ten Tvoj videomail skončí tam, kde tie ostatné po stlačení tlačidla DEL.
niesisam
24.01.13,09:59
To, že mám aj viaceré aktivity nepopieram ale ja neviem o žiadnej viagre a investovanie je tiež vec vedomostí - mám cenné papiere a majú ich aj ludia mimo tvojej vedomostnej skupiny a ak nepoznáš niečo tak sklapni a nerob paniku ;)
Nandrolon
24.01.13,10:06
lubko6394 - ešte si zabudol na predĺženie penisu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
lubko6394
24.01.13,10:22
lubko6394 - ešte si zabudol na predĺženie penisu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To je veľmi nebezpečná vec. Lebo ak by bol účinok len na 50% tak by som ho musel nosiť omotaný okolo pása aby mi nepridával plyn ak zastavím auto pred prechodom pre chodcov.
niesisam
24.01.13,10:36
Takže na upresnenie: tieto aplikácie svet pozná už vyše 5 rokov a globálne ich používa možno viac ludí - ako máš - Ty - funkčných buniek v mozgu :) toto je pre všetkých : http://youtu.be/sCK0ZO-eLEE (http://youtu.be/sCK0ZO-eLEE) dúfam už prestaneš rýpať ! Ďakujem
Nandrolon
24.01.13,11:09
museli by sme sa potom naučiť ho používať ako slon svoj chobot, vlastne ako taká tretia ruka :-))))))