Peťa Hrnčiarová
17.01.13,12:06
ahojte,mam vyhliadnuty jeden stanok s obcerstvenim,predavala by som tam len kebab a nealko napoje.Je to vlastne uz zabehnuty stanok a ostalo by tam aj vsetko zariadenie co sa tyka kebabu.Chcem sa opytat co vsetko potrebujem ake papiere.prestudovala som celu poradu,len tie prispevky su uz dost stare:(..potrebujem k tomu aj haccp alebo len prevadzkovy a sanitacny poriadok..a ak mate niekto vzor co sa tyka tohoto bola by som velmi vdacna.pekny dnik.:)
willma
17.01.13,11:26
potrebuješ všetko čo si vymenovala a dokonca musíš byť aj vyučená v odbore resp. mať zodpovedného vedúceho prevádzky, ktorý je vyučený kuchár-čašník, resp. má obchodnú, chemickú priemyslovku resp hotelovku.
Peťa Hrnčiarová
17.01.13,11:33
Mam strednu odbornu skolu,casnik-servirka.bude to stacit?cize mam aj zdravotny preukaz.zodpovedny veduci budem ja a budem si tam robit sama.chcem sa este opytat na epidemiologicky zavazne cinnosti,to si musi urobit kazdy kto manipuluje s potravinami?
willma
17.01.13,11:36
nakoľko máš školu v potravinárskom odbore, tak skúšky z epidemiolog... budú potrebovať len tvoji prípadní zamestnanci, ktorí nebudú mať príslušné vzdelanie a inak obráť sa s dôverou na RÚVZ tam ti povedia čo treba.
Peťa Hrnčiarová
17.01.13,11:45
Dakujem ti velmi pekne:)este sa chcem opytat..co musim urobit ako prve..podpisat zmluvu s majitelom stanku alebo otvorit zivnost..ked budem mat zivnost pojdem na hygienu zistit potrebne veci a potom na obecny urad nahlasit otvaracie hodiny..ak som to zle napisala,prosim ta napises mi to spravne v bodoch?:)
Peťa Hrnčiarová
17.01.13,14:14
potrebujem radu ako vypracovat prevadzkovy poriadok a haccp pre stanok s kebabom.ak mate nejaky vzor prosim poslite mi na mail..velmi by ste mi tym pomohli..potrebujem sa od niecoho odrazit,dakujem.:)petra.hrnciarova28@gmail.com.
patrixo
17.01.13,15:37
A budes mat aj zamestnancov?
Peťa Hrnčiarová
17.01.13,15:46
zatial neuvazujem o ziadnych kedze svoju pracu co mam teraz nechavam koli tomu stanku,cize sa mozem tomu venovat naplno.mozno casom budem riesit,ale len na dohodu,ked nebudem moct atd..
Peťa Hrnčiarová
11.02.13,10:16
dobry den vsetkym..potrebujem radu od skusenejsich podnikatelov.Beriem si do prenajmu jeden stanok s obcerstvenim.Ked som sa majitela toho stanku opytala co mi vsetko na to treba(na schvalenie prevadzky hygienou),on mi odpovedal,ze prevadzka je uz schvalena na jeho meno,cize ja nepotrebujem schvalenie,ze on ostane zodpovedny veduci a ja si mam otvorit zivnost na ambulantny predaj,popritom ten stanok ma pevne miesto,aj povedal,ze nemam zatial na zivnosti povedat kde sa bude ta prevadzka nachadzat..Ked budem mat ambulantny predaj,nemozem si davat ani do odpisov najom,ci ano?nechce ma nejak oklamat,pretoze vobec mi to nesedi..dakujem za odpovede.pekny den
Indeed
11.02.13,10:42
Predovšetkým sa treba zamerať na KVALITU , to znamená DAŤ zakazníkovi ,za jeho peniaze

čo najviac kvality a aj kvantity v podobe množstva mäsa a vobec všetkých ingrediencií v tomto kebabe

Lebo ked porovnám aké kebaby robia Turci v Nemecku a čo sa tu predáva ako kebab ,tak je to veĺký rozdiel.

Tu je také slovenské podnikanie aj v rýchlom občerstvení, zodrať zakazníka a oklamať , potom niet divu,že

rýchle občerstvenie typu kebab, hamburger a pod. všeobecne neprosperuje.
Peťa Hrnčiarová
11.02.13,10:50
ano to mas uplnu pravdu..ja sa hlavne zameram na kvalitu vyrobkov a budem sa snazit dat zakaznikovi to,aby bol spokojny on a ja tiez.:)
lujza.j
11.02.13,11:01
Predovšetkým sa treba zamerať na KVALITU , to znamená DAŤ zakazníkovi ,za jeho peniaze

čo najviac kvality a aj kvantity v podobe množstva mäsa a vobec všetkých ingrediencií v tomto kebabe

Lebo ked porovnám aké kebaby robia Turci v Nemecku a čo sa tu predáva ako kebab ,tak je to veĺký rozdiel.

Tu je také slovenské podnikanie aj v rýchlom občerstvení, zodrať zakazníka a oklamať , potom niet divu,že

rýchle občerstvenie typu kebab, hamburger a pod. všeobecne neprosperuje.

Myslim ze z velkej miery nerealne aj mozno snaha bude,ale chtič ako to uz byva po zisku...po vacsom nepusti.....Kebab u turka v De a tu.......to co ja si tu akoze pochutnavam na Rožňavskej u turka.....moj chlap....pre boha to je čo ...kde je maso....ved viac zeleniny....tiez ma nejaky ten kebab v De odjedeny....ale to je take slovenske...skoda