Linda6
17.01.13,19:07
Uz tyzden som odpracovala, s tym ze som vyckavala na niejaky kontakt zo strany veduceho ohladom podpisania zmluvy, ci dohody... ked som sa na 5 den opytala kedy nieco spolu podpiseme, tvrdili mi ze som zatial na skusku, a ze takto si ma mozu preskusavat aj 3 mesiace bez akehokolvek papiera, vraj na to je aj zakon... neviem ale myslim ze ma maju za blbca... ja som o nicom takom nikdy nepocula, ale kedze pracovne miesto sa mi velmi paci, tak sa nechcem dopustit chybneho kroku a chcem sa teda uistit ci som spravne pochopila ze sa ma snazia oklamat a zamestnavat ma na cierno? ako mozem postupovat? ake argumenty mozem pri komunikacii s vedenimi pouzit, a na aky zakon sa mozem odvolat???? VOPRED DAKUJEML
Mila123
17.01.13,18:11
ty mu veríš????? nerobíš dobre.....never.....na všetko, upozorňujem na všetko musí byť papier.....
na akej prac. pozícií pracuješ?
Linda6
17.01.13,18:18
ty mu veríš????? nerobíš dobre.....never.....na všetko, upozorňujem na všetko musí byť papier.....
na akej prac. pozícií pracuješ?

NEVERIM, NEPACI SA MI TO, ALE ZALEZI MI NA TOM PRETOZE KONECNE SOM SA DOPRACOVALA K MOJEJ VYSNIVANEJ PRACI S DETMI...UCITELKA V MATERSKEJ SKOLE, ALE IDE O SUKORMNU MATERSKU SKOLU.... V STATNEJ BY TOTO NA MNA ISTO NESKUSALI.....
Mila123
17.01.13,18:26
QUOTE=Linda6;2227854]NEVERIM, NEPACI SA MI TO, ALE ZALEZI MI NA TOM PRETOZE KONECNE SOM SA DOPRACOVALA K MOJEJ VYSNIVANEJ PRACI S DETMI...UCITELKA V MATERSKEJ SKOLE, ALE IDE O SUKORMNU MATERSKU SKOLU.... V STATNEJ BY TOTO NA MNA ISTO NESKUSALI.....[/QUOTE]
ak príde IP na kontrolu nielen ty ale aj tvoj zamestnávateľ dostanete sankciu.....