vieraA
18.01.13,07:21
Kto má zaplatiť náhodne rozbitý tovar v obchode?? Keď som sa v obchode naťahovala, za kávou na hornej polici, a čo najopatrnejšie ju zobrala, nejakým spôsobom sa mi do kabáta zachytila káva zo spodnej police, spadla na zem a rozbila sa. Hneď nabehla vedúca predajne a musela som ju zaplatiť. Moje vysvetlenie že som sa toho vlastne ani nedotkla ju vôbec nezaujímalo.
Peggynka
18.01.13,06:48
Pokiaľ máš poistku na domácnosť,malo by sa to uhradiť z tohto,ale pozri znenie.Problém,je,že si to už zaplatila,lebo to platí poisťovňa poškodenému.Takto vyplatili sklenenú výplň (deti hrali futbal,všetky zdrhli,len môj syn tam ostal) MKS.Nahlásila som škodu a oni poslali peniaze MKS.
buchač
18.01.13,06:57
Kto má zaplatiť náhodne rozbitý tovar v obchode?? Keď som sa v obchode naťahovala, za kávou na hornej polici, a čo najopatrnejšie ju zobrala, nejakým spôsobom sa mi do kabáta zachytila káva zo spodnej police, spadla na zem a rozbila sa. Hneď nabehla vedúca predajne a musela som ju zaplatiť. Moje vysvetlenie že som sa toho vlastne ani nedotkla ju vôbec nezaujímalo.
Náhoda neexistuje ....

Mi teraz vysvetli jedno .....dotkla si sa kabátom alebo nie a zachytila hentú kávu ????


Pokiaľ máš poistku na domácnosť,malo by sa to uhradiť z tohto,ale pozri znenie.Problém,je,že si to už zaplatila,leboto platí poisťovňa poškodenému.Takto vyplatili sklenenú výplň (deti hrali futbal,všetky zdrhli,len môj syn tam ostal) MKS.Nahlásila som škodu a oni poslali peniaze MKS.
Peggy ....hentú vetu nemyslíš vážne ...alebo hej ?????????
veronikasad
18.01.13,06:59
Mne to tiež poisťovák hovoril pri uzatváraní poistky, len neviem od akej sumy to platí.
AlaNR
18.01.13,07:07
Ja som tak zachytila a zhodila kečup.
Nielen, že som si zadžubala kabát a topánky, ale musela som ho aj zaplatiť.
Bohužiaľ, aj keď to bolo tak v tom regáli, že to sa nedalo nezhodiť, mala som si dávať pozor... :(
ivustek
18.01.13,07:11
Pri poistke na domácnosť musí byť ale aj pripoistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú iným-napr. mám takú v Allianzi. Mne sa tiež pritrafilo v obchode rozbiť sklenené vázy. Zaplatila som to. Hneď som spísala v obchode zápis o škode, ktorý mi predajňa podpísala a opečiatkovala. V poisťovni som spísala záznam o škode,priložila zápis s originál dokladom o zaplatení. Do troch týždňov mi poslali peniaze - na môj účet.
Mám skúsenosť aj s tým, že môj syn rozbil na návšteve drahú lampu. Aj to mi z tej poistky preplatili.
Ale iste záleží na poisťovni - aký má postup.
Peggynka
18.01.13,07:16
Myslím vážne,mám s tým skúsenosť.
buchač
18.01.13,07:18
Pokiaľ máš poistku na domácnosť,malo by sa to uhradiť z tohto,ale pozri znenie.Problém,je,že si to už zaplatila,lebo to platí poisťovňa poškodenému.Takto vyplatili sklenenú výplň (deti hrali futbal,všetky zdrhli,len môj syn tam ostal) MKS.Nahlásila som škodu a oni poslali peniaze MKS.

veronikasad 10 Minutes Ago #32171
Mne to tiež poisťovák hovoril pri uzatváraní poistky, len neviem od akej sumy to platí.
Ale hádam nie ako domácnosť ....skôr ako nejaké pripoistenie ...


Poistenie zodpovednosti za škodu

Aká škoda môžu byť súčasťou poistenia:

• Pri vedení domácnosti, alebo vzniknutá z prevádzky jej zariadenia, vrátane škôd, ktoré majú svoj pôvod vo vlastníctve nehnuteľností. Napr.: škody, ktoré vznikli susedom vytopením vodou, požiarom alebo inak (neuzatvorené kohútiky, nedostatočná pozornosť pri prevádzke automatickej práčky, neopatrnosť pri fajčení, nevhodne umiestnené predmety, o ktoré zakopne návšteva a zraní sa).

• Pri rekreácii a zábave. Najrôznejšie škody spôsobené iným osobám na zdraví alebo majetku, alebo na zariadení ubytovacieho zariadenia, škody spôsobené poistenými na návštevách - rozbitie okuliarov, riadu a iných predmetov, obarenie kávou, obliatie kobercov, vytopenie hotelov, atď.

• Pri rekreačných športoch. S výnimkou účasti na súťažiach, pretekoch, hrách organizovaných športovými klubmi, športovými asociáciami alebo inými obdobnými združeniami; Všetky neopatrné konania pri individuálnych športoch rekreačného charakteru, napr. pri lyžovaní, tenise, plávaní, skokoch do vody, ktoré majú za následok škodu na zdraví;

• Poisteným ako chodcom, cyklistom. Pôjde najmä o škody na zdraví iných osôb alebo poškodenie vecí najmä automobilov a motocyklov, spôsobené vbehnutím chodca alebo cyklistu do dráhy vozidla, ktoré majú za následok dopravnú nehodu (podobne jazdou na koni, jazdou na kolieskových korčuliach);

• Poisteným ako vlastníkom alebo opatrovateľom domácich a drobných hospodárskych zvierat bežne chovaných v Slovenskej republike pre záľubu alebo potrebu rodiny. Všetky škody spôsobené domácimi alebo drobnými hospodárskymi zvieratami, ktoré človek nezvládol, na majetku alebo na zdraví - roztrhanie sliepok psom, alebo roztrhanie topánok hostí, vybehnutie psa pod auto a spôsobenie havárie, pohryzenie psom, škrabnutie mačkou atď.

• Poisteným ako vlastníkom, prevádzkovateľom alebo užívateľom nemotorového plavidla, ktoré nepodlieha evidencii štátnej plavebnej správy. Škody spôsobené drobnými plavidlami, a to škody na zdraví osôb vo vnútri alebo mimo lode, alebo na veciach;

• Pri inej činnosti, ktorá neslúži zárobkovým účelom a ktorú je možné svojím charakterom považovať za bežnú súčasť života. Škody spôsobené v obchodoch (rozbitie tovaru košíkom, rozbitie výkladu), škody spôsobené v zamestnaní okrem súvislosti s pracovnými úlohami, najrôznejšie škody spôsobené neplnoletými (požiare senníkov a budov pri manipulácii so zápalkami alebo pri fajčení, náhodné trafenie kameňom do okien atď.).



http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=poistna+udalost+v+obchode&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=sk&client=opera&hs=R4S&tbo=d&rls=cs&channel=suggest&sclient=psy-ab&q=poistna+udalost+v+obchode+rozbitie+tovaru&oq=poistna+udalost+v+obchode+rozbitie+tovaru&gs_l=serp.3...776.3426.1.4536.6.6.0.0.0.0.130.586. 4j2.6.0...0.0...1c.1.H7s1yWpTMac&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.41248874,d.bGE&fp=be66465b624ed144&biw=1332&bih=621
aktaK
18.01.13,07:36
mne a mojmu manzelovi sa v bille pred mnohými rokmi stalo zasa toto:

- manzel pri pokladni nakladal nákup do tasiek,
- za ním dalsí zákazník polozil svoj nákup na beziaci pás, hned na zaciatok a na okraj pásu flasu alkoholu v stojacej polohe,
- predavacka neustale posuvala pas az dovtedy, kým ju manzel nechtiac laktom ruky nezhodil, nevidiac pohybujucu sa a kyvajucu sa flasu alkoholu na tom beziacom pase - nakolko bol ku nej bokom, temer az chrbtom a manipuloval s taskami..
- na výzvu predavacky uhradit stratu, prirodzene sme sa rázne ohradili a odmietli sme z nasej strany uhradu rozbiteho alkoholu a dnes by sme sa zachovali rovnako..
- kto bol vinný? moj manzel, ktorý ju rozbil? zakaznik, ktorý polozil takto blbo na kraj pasu flasu? alebo predavacka, ktorá si to teoreticky tiez mohla vsimnut a nepustat kol-dokola pas? v konecnom dosledku neviem, kto to v tom obchode zaplatil... ale my tam už nakupovať pre istotu nechodíme....temer na nas policiu zavolali, my sme hovorili, nech teda zavolajú, ale zrejme tiez si neboli svojim postupom stopercentne istí, kedze to neurobili..

p.s. ale tiez to bola pre mna výstraha, a vsetko sklenene vysoke ukladam na pás v ležiacej polohe - pre istotu..
misoft
18.01.13,09:46
...a vo väčšine prípadov je už pri pokladniach aj upozornenie na ukladanie fliaš v ležatej polohe. Takže v prípade pádu - zákazník zacáluje bez rozdielu, či náhodou, nedopatrením, nešikovnosťou. Upozornenie bolo, mal čítať.
aktaK
18.01.13,09:52
...a vo väčšine prípadov je už pri pokladniach aj upozornenie na ukladanie fliaš v ležatej polohe. Takže v prípade pádu - zákazník zacáluje bez rozdielu, či náhodou, nedopatrením, nešikovnosťou. Upozornenie bolo, mal čítať.

zakaznik stojaci za nami, ktorý takto ulozil flasu na pás sa tváril, akoby sa ho to vobec netýkalo, a ani predavacka neriešila jeho, ale nás....
inak, ale u nás som si takéto upozornenie naozaj nikde nevsimla, a kdekolvek si zakaznici takto flase stale na pas ukladaju...
misoft
18.01.13,10:02
..píšem "vo väčšine" - nie "vždy". Ale logika by mala u zákazníka nastúpiť - žiaľ nie často nastúpi.
mareko
18.01.13,16:25
Tak keď sme už pri tých "nehodách" v obchode, tak mne sa stalo niečo podobné, ale výsledok iný. Bolo to v reťazci Te..., mali dáku veľkú akciu na víno. Kartóny s vínom boli nastavané na zemi v uličkách do výšky aj do šírky dosť nebezpečne. Mala som ťažký vozík, zle sa mi s ním manévrovalo a čo čert nechcel, vozík som zapichla do tej kopy kartónov s vínom. Zúfalo a samozrejme komicky som sa snažila ešte tým skazonosným vozíkom, kolenami a pohľadom zadržať rútiace sa kartóny. Čiastočne sa mi podarilo stlmiť dopad kartónov, škoda na tú hrôzu ako sa na prvý pohľad zdalo nie až taká katastrofálna, cca 4-5 fliaš vína. Situáciu som zhodnotila asi tak, že ma to finančne nezruinuje , stávajú sa aj drahšie nehody. Sklo sa pochopiteľne porosýpalo okolo mňa, tak som iba čakala, či to príde niekto utrieť a upratať. Na moje veľké prekvapenie pribehli pracovníci a takmer ma prosili, aby som odtiaľ odišla a nezranila sa :-). Stále som si myslela, že to pri pokladni zrátajú, ale na moje veľké a milé prekvapenie mali jedinú starosť, či som si neublížila. Aj takéto veci sa stávajú na Slovensku aj keď zrejme výnimočne :-)
blavaciko
18.01.13,19:25
Vsetko je to o pristupe personalu v danom obchode...
mne ked v potravinach zakaznicka omylom zhodila 3 flase vodky, lebo sa nacahovala za nejakou flaskou co bola zapatrosena az vzadu v regali, tiez som sa len spytal, ci je v poriadku a skodu som odpisal do strat... (ale vona to bola krasna...)

koniec koncov, ak by sme tu jej vytuzenu flasku mali pekne v predu, nestalo by sa to ;)

a pani na druhy den doniesla napecenu strudlu, taka bola zlata...

vravim, vsetko je to o pristupe...
bubkoch
18.01.13,19:56
problem je ze obchod nema pravo na uhradu predajnej ceny tovaru ... lebo ich skoda je ina, nizsia ...
Peggynka
18.01.13,20:19
Vyšlo by ich to drahšie,keby si sa zranila...My sme išli s kamarátkami do baru v Tatrách,bol to bočný vchod do hotela (celosklenené dvere).Samé baby roztatárené a ja ako prvá.Otočila som sa dozadu a hlavou som tie dvere rozbila (vôbec som nevedela,že tam sú)Rozsypali sa asi 2/3 zdola dohora a 1/3 nad mojou hlavou zostala.Ako pod gilotínou.Druhý deň som išla za riaditeľom,že to zaplatím cez poistku a riaditeľ sa modlil celú noc,že sa mi nič nestalo.Nechcel ani moju poistku,že oni sú poistení.Dvere opravené a už tam boli bezpečnostné pásy nalepené.
misoft
18.01.13,20:59
Kalkulované straty.
mareko
19.01.13,08:59
Veď to je jasné a ešte zle uložený tovar a strach, že ich môžem udať pri zranení sa :-)
Daria Maltseva
30.12.13,11:40
Ak som rozbila flasu, a nikdo neprisel, som odisla odtialto, nikdo ma ani nezastavil - mozem potom v buduci ked pridem do tohoto obchodu mat nejaky problem?
duves
30.12.13,11:57
Inak je zaujimave, že ak im niektorí navštevníci vyžieraju oriešky, tak je to v pohode. Alebo zakaznici, čo cestou odkladaju kde kade tovar, čo si najprv vyberu a nasledne si to rozmyslia. Často tak je poodkladany tovar, čo rýchlo podlieha skaze (syry, salamy a pod.) len tak v regaloch.
korela
30.12.13,22:07
Ja aj minerálky v plastoch, na stojace fľaše na páse sa nedá ani pozerať.
korela
30.12.13,22:14
Keď vidím odložený mrazený tovar, väčšinou ide o zeleninu, tak ju sama odnesiem do mrazáku. Dôvod? Aj tak by tam skončila, ale už roztopená, a niekto by to potom kúpil už znehodnotené.
Preto pri kupovaní akéhokoľvek mrazeného tovaru dopredu vyskúšam, či sa vo vrecku nachádza tovar v sypkom stave, či nie je zlepený obsah.
duves
31.12.13,05:24
Vobec si nepochopila a vdaka za mínuskovanie. Chcel som poukazat, že umyselne ludia v obchodoch poškodzuju tovar a nič sa im nestane a nech si obchody počíhaju na takych debilov.
korela
31.12.13,16:09
duves, duves, to si akou nohou vstal ráno z postele? To mínus tam už bolo ako som sem prišla a aj preto som napísala príspevok v tom znení. Nechápem, ako si si ho mohol vyložiť opačne. Chcela som dobre, vyznelo zle.
Osobne tieto veci v obchode riešim tak, že ak si rozmyslím nejaký tova a už ho nechcem, a obchod je príliš preplnený aby som sa vracala s tovarom späť, tak poprosím pokladníka, či môžem tovar nechať v pokladni. Nestáva sa to často, ale stane sa. Mňa inak dvíha tiež, keď vidím kde tade pohodený tovar, preto ho vraciam späť. Síce nechodím s gloriolou na hlave, určite mám nedostatky tiež.
Som ti to vyrovnala na nulu, ale to mínus máš vraj zato, lebo je to komentár, nie odpoveď, mi vyskočilo.
Si si zbytočne pokazil ráno. Pekný a veselý večer ti prajem.
P.S.
Najväčšie manko má z Lidlov na Trnávke pri Galvaniho z celého Slovenska. Vďaka inernátom pre pracujúcich v okolí. Kamery nie sú schopné zachytiť nič pre organizovanosť skupín "zákazníkov". Čudujem sa, že tam vôbec držia alkohol. Po smene obkolesí skupina určitý pult a rabuje sa. Tam jedni oriešky sú iba bagateľ.
Poučenie, mať obchod na slušnom mieste.
kopretinka
01.01.14,06:55
zákazníci sú ....ehm.....ako to slušne povedať....sú debili.....šak vidím,že keď sa pás hýbe,hýbu sa aj fľaše,nie?? Tak asi je tam možnosť,že spadnú.
korela
01.01.14,21:28
Znovu ti pribudlo mínusko od niekoho, žiaľ, niekto nechápe, že téma je v podstate o stratách. Manželovi podriadení pri presune na jedno zo svojich pracovísk si pravidelne kupovali cestou desiatu v samoobsluhe na Medzi jarkoch (veľká samoobsluha), kde sa popri motaní po obchode komplet nadesiatovali. Kamery vtedy neboli.
Ja viem dobre, o čom bol tvoj príspevok.