Casia
18.01.13,09:20
Chcem Vas velmi pekne poprosit o radu, kdeze sa nemozem dovolat na upsvar ....vratila som sa z rodicovskej spat do prace aj ked moje dieta este nema 3 roky a potrebujem si vybavit prispevok pri star. o dieta . Vsetky potrebne doklady mam . Vratila som sa do tej istej prace, kde som robila pred materskou , kedze pracovnu zmluvu mam na dobu neurcitu. Len neviem ci staci na urad prace doniest povodnu pracovnu zmluvu, alebo si mam vypytat od zamestnavatela nejake potvrdenie ,ze som opat nastupila do prace. Dakujem za odpoved.
veronikasad
18.01.13,08:23
Casia
18.01.13,09:26
Ano , dieta mam v sukromnom predskolskom zariadeni. Vsetky doklady k vybaveniu mam , ako som pisala. Len neviem ,ci im staci moja povodna pracovna zmluva, alebo mam ziadat o zamestnavatela nejake potvrdenie,ze som opat nastupila do prace .
Vdaka
veronikasad
18.01.13,09:32
Ano , dieta mam v sukromnom predskolskom zariadeni. Vsetky doklady k vybaveniu mam , ako som pisala. Len neviem ,ci im staci moja povodna pracovna zmluva, alebo mam ziadat o zamestnavatela nejake potvrdenie,ze som opat nastupila do prace .
Vdaka
Nemám osobnú skúsenosť s vybavovaním príspevku. Skôr ako prac.zmluvu by som na UP odovzdala odpoveď zamestnávatela, na tvoje oznámenie o ukončení rod.dovolenky. Pracovnú zmluvu nie je potrebné meniť, ak ju budú požadovať, daj kopiu tej pôvodnej.