zuziku
18.01.13,13:19
Prosím Vás poraďáci máte niekto skúsenosti s importom bankových výpisov do Pohody.
Už dva dni riešime so zákazníckou podporou ale nastavenie v Pohdode SLSP Internetbaking by
som mala mať v poriadku banka mi poslala súbor s príponou txt a to mi nejde natiahnuť.a ponúka mi výpisy vo formáte i CC formát, HB a ABO
srska
23.01.13,14:16
nepoznám ib slsp ale z taba idú "i:výpisy" v xml formáte a cez aplikáciu "ivýpisy" sa dajú konvertovať do potrebného formátu pohody.

citujem z pohody:
... Na úspešný import výpisov je potrebné zmeniť danú koncovku na txt. Stiahnutý súbor potom prostredníctvom povelu homebanking naimportujete do agendy banka ekonomického systému Pohoda.
Onko
24.01.13,16:00
Prosím Vás poraďáci máte niekto skúsenosti s importom bankových výpisov do Pohody.
Už dva dni riešime so zákazníckou podporou ale nastavenie v Pohdode SLSP Internetbaking by
som mala mať v poriadku banka mi poslala súbor s príponou txt a to mi nejde natiahnuť.a ponúka mi výpisy vo formáte i CC formát, HB a ABO

Slovenská sporiteľňa nazýva Clearingový formát "CC", v Pohode sa tomu hovorí "CLR", ten by Ti teda malo ísť použiť. Inak do Pohody sa dá načítať aj formát ABO, ten môžeš prípadne skúsiť, len musíť v Nastaveniach zmeniť "SLSP Internetbanking (CLR)" na "formát ABO".