Jaanka1983
18.01.13,14:52
Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
Tweety
18.01.13,13:53
Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
Daňoví kontrolóri sídlia priamo na DÚ.
a_je_to
18.01.13,15:14
Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
Doklad je platný aj písaný na papieriku perom, v čase ohlásenej poruchy pokladne, ak obsahuje aspoň :
a) daňový kód elektronickej registračnej pokladnice,
b) daňové identifikačné číslo, ak podnikateľ nie je platiteľom dane z pridanej hodnoty,
c) identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty, ak podnikateľ je platiteľom dane z pridanej hodnoty,
e) poradové číslo pokladničného dokladu od poslednej dennej uzávierky,
f) dátum a čas vyhotovenia pokladničného dokladu,
g) označenie tovaru alebo označenie služby, množstvo tovaru alebo rozsah služby a priradenie sadzby dane z pridanej hodnoty,
h) cenu tovaru alebo cenu služby,
Do 10 dní to predávajúci aj tak musí nahodiť a vydať originálny doklad ERP. Choď po 10 dňoch do predajne, aj s papierikom a pýtaj si k nákupu riadny doklad. Predtým si ho okopíruj a kópiu odlož. Ak Ti predávajúci nevydá originál, potom môžeš ísť na DÚ, ak to ... stojí zato.
Jaanka1983
19.01.13,13:56
ďakujem za radu ale tento doklad ktorý mám ja neobsahuje nič z toho a nebol vydaný kvôli tomu že neišla pokladňa ale kvôli tomu že tam málo kedy doklady vydávajú.
Jaanka1983
19.01.13,13:57
Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.
avalik
19.01.13,14:30
Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.

google ti vygoogli aj mapu

Úrad daňového preverovania pracovisko Prešov
Jarková 48
080 01 Prešov

Telefón: 051 7560803
Fax: 051 7560814

http://goo.gl/maps/j02Yp
alaya1
19.01.13,14:42
Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.


Jarkova ulica je pod Hlavnou ulicou. je na nej aj mestsky urad, Caraffova vaznica, obradna sien., Dostanes sa na nu smerom pod brankou- pri schodikoch.okolo radnice, 1.ulicka a musis hladat ten urad.
Jaanka1983
19.01.13,22:35
ďakujem veľmi ste mi pomohli:)
alaya1
20.01.13,07:41
Janka, vies kde to je? Pozeram na mapu a je to blizsie, ak pojdes na Trojicu a tam pojdes pri cukrarni Adria dole, smerom akoby si isla na Levocsku skratkou, ale zabocis dolava, okolo parkoviska. Je to hned tam.
Jaanka1983
20.01.13,14:30
ďakujem áno už viem kde to asi môže byť veľmi ste mi všetci pomohli:)