Peter2905
18.01.13,14:53
Dobry den. Som poberatelom davky v hmotnej nudze vo vyske 62,50, a zvykla chodit 18teho, z coho som teraz chcel zaplatit ucty za telefon a nejake dlhy, ale zrazu nedosla, co je dost pruser.

Teraz ma napadlo, ze robili nejake zmeny, mohli ma vyradit? Bol som tam uz par mesiacov, takze doteraz to chodilo (posledny krat v decembri 2012) Trebalo sa nejak znovu prihlasovat na januar 2013 kvoli tym zmenam?
Pracu momentalne nemam, som na urade prace, pracu si hladam a vykazujem jej hladanie, prijem som neprekrocil, cize som stale registrovany na urade prace, a neprekrocil som ani prijem z dohod, proste ani po novom by som nemal byt vyskrtnuty.
Je to v Bratislave inak, ci sa nieco neoneskorilo kvoli kalamite? (asi nie ja viem)

Najhorsie je, ze je piatok, a do pondelka sa mi nechce cakat, aby som sa tam opytal, co sa stalo. Najvacsie obavy mam, ze sa malo nejak znovu prihlasovat alebo co, co som nevedel, nic mi nedoslo, a teraz ked prijdem o tych 60 eur, mozem zase od niekoho zobrat aby mi pozical, lebo nemam ani za co jest, kym nedojde nieco z brigad dalsie tyzdne. Ja to mam vypocitane na euro presne, a s tymto som ratal ze to dojde, no este ze mam nejake zasoby ryze, cestovin a tak...

Som dost v panike teraz, vie mi niekto poradit, ci ma mohli vyradit, aby som vedel na com som?
Dakujem.